Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ma adtak fel nekem egy foxpost...

Ma adtak fel nekem egy foxpost csomagot. Semmilyem email nem jött. Pedig mindig jön róla értesítés. Járt más is így,vagy valószínű,hogy átvertek?

Figyelt kérdés
Foxpost
2021. nov. 11. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig kapok egyből a Foxposttól értesítést, ha csomagot adtak fel nekem. Kitől várod a csomagot, magánszemély vagy cég?
2021. nov. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Magánszemély. Marketplace..

Eddig minden alkalommal kaptam,ha adtak fel csomagot,de most semmi.

2021. nov. 11. 16:19
 3/5 anonim válasza:
100%

Én jártam úgy, hogy már csak arról kaptam, hogy nagyon vár, holnap vissza is viszik.

Szegény eladónak is írtam, hogy mizu.

2021. nov. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg nézd meg, nem ment-e SPAM-be, vagy nem csak SMS-t kaptál-e róla.

Ha tudsz, kérj csomagazonosítót az eladótól, és keress rá.

2021. nov. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A blokkon amit kapott a feladó azon rajta kell lennie a feladási azonosítónak. Vagy mondja meg a nevét és akkor hívd fel a FoxPost, hogy adott-e fel XY csomagot YX -nek XZ automába.
2021. nov. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!