Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez úgy működik, mint bármelyik...

Ez úgy működik, mint bármelyik más webáruháznál? xd

Figyelt kérdés

Na szóval elég szánalmas egy kérdéssel folyamodok ide, de meg kell tudnom ezt is valahonnan.

Na szóval tudjátok van az aliexpress és kinéztem egy pár cuccot magamnak onnan, mert most le vagyok csorosodva. És a lényeg az lenne, hogy most kicsit szüneteltetném a bankkártya használatom, de azt sem tudom, hogy itt van-e készpénzel fizetési mód, és ha igen, akkor úgy működik-e, mint más készpénzzel a fizetés? XD úgy értem, hogy a futárszolgálat kihozza a dolgokat és akkor adod oda a pénzt, aztán azok viszik világgá?! Nagyjából ennyi XDD



2021. nov. 14. 08:26
 1/4 A kérdező kommentje:
+annyi még, hogy erdélyi vagyok, szoo nem tudom ez így esetleg Magyarországon hogy szokott zajlani
2021. nov. 14. 08:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs, csak előreutalás van.
2021. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Aliexpressen nem tudsz készpénzzel fizetni - addig nem is küldik el, amíg ki nem fizetted kártyával.

Ráadásul, ha Kínából rendelsz és nincs európai raktára az Alinak, akkor 27 % ÁFA és még VÁM is rájön a postaköltségre.


Nem tudom, mit akarsz onnan rendelni, de ha le vagy csórósodva, akkor inkább ne tedd!

2021. nov. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
XD RAWR XD
2021. nov. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!