Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tankolásnál ha a benzinkutas ...

Tankolásnál ha a benzinkutas tankol mennyi borravalót illik adni?

Figyelt kérdés

2021. nov. 19. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Semennyit, ez a munkája.
2021. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

100-200 ft.

De én nem engedem hogy megtankoljon nekem és akkor nem kell borravalót fizetnem.

2021. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Semennyit. Kap fizetést.
2021. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sanker ***** válasza:
19%
A kutasok fizetése úgy van kialakítva, hogy sajnos rá vannak szorulva a borravalóra. Cégfüggő a dolog, de fizetésük felét vagy kb 1/3-ad részét a borravaló teszi ki. Van olyan hely, ahol műszakpótlékot és cafeteriát sem kapnak. A kérdésre válaszolva 100-200 ft a megszokott.
2021. dec. 8. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kutasként annyi a bér (sőt néha több), mint egyetemen tanszéki mérnökként, mindkét munkakörben volt szerencsém dolgozni.
2022. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sanker ***** válasza:
Nem értem miért kell lepontozni, mikor ez a színtiszta igazság, kutas vagyok, csak jobban tudom. Cégek városok, kutak közt is van különbség, de ezt a sok tudatlan nem látja.
2022. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A takarítónők meg a szalagmunkások még rosszabbul keresnek mint a kutasok még sem kapnak borravalót senkitől. Persze a kutasnak azért illik adni mert közvetlenül elvégez helyetted vmit, de az igaz h ez a munkája. Mondjuk a pincérnek is az a munkája h felszolgáljon mégis adunk borravalót. Egyébként annyira nem kell sajnálni őket. Két haverom is kutas, mindkettő azt mondja alig kell dolgozni, el sem fáradnak melóba. Meg már nem kötelező kint lenni mint régen, ami télen nagyon cumi volt. Éjszaka filmeket néznek a laptopon meg storyzgatnak a kollégákkal. Nappal is csak lötyögés van, kocsikat tankolni meg szélvédőt mosni nem nehéz. Azt mondják egyáltalán nem megerőltető munka. Én szívesebben adnék borravalót egy építőipari segédmunkásnak aki napi 10 óra kemény fizikai munkát végez.
2022. febr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!