Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vidéki tesco árufeltöltés...

Vidéki tesco árufeltöltés életkor?

Figyelt kérdés

Láttam egy hirdetést tesco árufeltöltésre kifejezetten vidékre. Azt irja hogy 18 alatt végezhető de mindenki akit kérdezek azt mondja hülyeség.


Meg mellékesen a fizetés 1300-3000 forint per óra. Mitől függ?



2021. nov. 19. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pl a Meló-Diák és a Fürge diák is küld Tescoba dolgozni diákokat 16 éves kortól. Nincs ebben semmi meglepő.


1300 az alapbér nyilván.

2021. nov. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az előző is írta árufeltöltésre 16 éves kortól lehet menni. Órabérre annyi kiegészítést tudok mondani, hogy az alap óra díj az 1300. Tesco pozitcionként 4 óra bérrel számol.

Óra bérek az alábbiak szerint vannak:

Hétfőtől szombatig: 6-18-ig

Hétfőtől szombatig: 18-06-ig

Vasárnap: 6-18-ig

Vasárnap: 18-06-ig.

De szerintem árufeltöltésnél nem 3000 forint a maximális órabér. 3000-es órabért inkább pénztáros vagy áru összekészítő kap. Remélem segítettem egy Tescos dolgozó. Ha van esetleg kérdésed írj privátba próbálok segíteni.

2021. nov. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!