Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez a Alticor nevű netes munka...

Ez a Alticor nevű netes munka milyen?

Figyelt kérdés

Tegnap volt ilyen konferencia a neten,de semmit nem tudtam meg hogy mit is kell eladni vagy mi lenne a feladat?

Ilyen tendenciákról,meg pénzmozgásokról beszéltek,na meg hogy be kell fizetni 8100 forintot?

Van valakinek tapasztalata?



2021. nov. 20. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat tudnak pampogni a konferenciákon, teljesen feleslegesen.

Egy Multi Level Marketing stratégiát alkalmazó cégbe futottál bele.

Multi Level Marketing jelentése: Több szintes marketing


Akik a konferenciát szervezik, azoknak a feladata, hogy haszonnal eladják neked a termékeiket, hogy te azt tovább árusítsd másoknak jutalékért cserébe. De itt nem áll meg a történet. Ugyanis nem arra kérnek, hogy a végfelhasználóknak árusíts. Olyan emberek beszervezése a feladatod, akik további embereket szerveznek majd be a hálózatba, akik aztán szintén ezt teszik. Lényegében mindenki, aki a hálózatba beszáll és megveszi a terméket, azt arra kérik, hogy árulja tovább olyan embereknek, akik szintén tovább adják eladóknak. Így épül egy hatalmas, több szintes hálózat. Minél több szinten megy keresztül a termék, annál több jutalék rakódik rá és végül ez a már túlárazott termék jut el a végfelhasználókhoz elvileg. Hogy ennek az eladói láncolatnak hol az alja, az kényes téma. Elvileg vannak végfelhasználók, de gyakorlatilag mindenki azzal a céllal száll be, hogy maga alá szervezzen egy eladó hálózatot és így passzív jövedelmet termeljen.


Nem kell sok ész ahhoz, hogy rájöjjünk, nem építhet minden ember maga alá hálózatot és élhet passzív jövedelemből. Valahol leghátul ott kell kullognia a balekoknak, akikre rárohad a termék, miközben a hálózat komplexum legtetején már százmilliókat kaszálnak.


Természetesen nem te vagy az a balek és tanulással, időráfordítással te is ki tudod építeni a passzív jövedelmet termelő hálózatodat... Ezt szokták hazudni, de nem kell sok ész ahhoz, hogy rájöjj, két félen múlik egy eladás. Hidd el, rengeteg ember ismeri már az MLM-et. Ha marketing zseni vagy, akkor sem biztos, hogy tudsz hálózatot építeni, ugyanis fizikai korlátai vannak a rendszernek, amit pozitív gondolkodással és tanulással nem lehet áthidalni. A termékek ára a hálózat nagyságának függvényében növekszik és nagyon hamar átlépi azt a kritikus pontot, ami után a hülyét sem tudod beszervezni, mert ő is sejti, hogy a 15 ezer forintos sampont nem biztos, hogy könnyű eladni.


Nagyjából ennyi a lényeg. Arról nem is beszélve, hogy magánszemélyként nem folytathatsz üzletszerű tevékenységet, ha jól tudom. Kell a KATA, ami 50 ezer havonta akkor is, ha egy forintot sem keresel.

2021. nov. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Menekülj!
2021. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Uhh igen, néztem ezt az amway webshopot,állítólag ezeket a termékeket kell eladni. Bár erről nem esett szó,de gondolom.

A konferencián meg csak öregek voltak én voltam egyedül fiatal ugy láttam.

Elképesztő árak vannak,9000 forint egy C vitamin??

Ember legyen aki megveszi ezeket a cuccokat.

Mondjuk én rendes munkát keresek,csak megtaláltak,és gondoltam megnézem.

2021. nov. 20. 19:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnos folyamatosan toboroznak... hazugságokkal....


Ez nem munka hanem undorit9 tukmalas... ismerősök vegzálása horror árú cuccokkal

2021. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3/


Én most vagyok túl egy amway konferencián nekem úgy reklámozták be a fiataloknak egy pénzkereseti lehetőség de csak csupa fiatalokat mutogattak.

2021. nov. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ezt az oldalt kaptam pl [link]
2021. nov. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tömény parasztvakítás! 6-os.
2021. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7/


Engem már rengeteg féle céghez akartak beszervezni voltam vagy két élő bemutatón is meg egy csomó online előadás,telefon beszélgetések.De valahogy az egóm vagy nem tudom mi nem engedi,hogy ki merjem próbálni vagy bele menjek a dolgokba.Viszont néha arra gondolok míg itt én ellenállok addig ezek meg keresik a nagy dohányt meg költik legalábbis látszatra.

2021. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#1

Nem képviselem sem az Alticor sem az Amway céget, de az MLM rendszerek működését elég jól átlátom.


Egyetlen dolgot szeretnék kijavítani a hozzászólásodban, mert ha esetleg mások is olvassák, nehogy hibásan maradjon meg bennük.


"A termékek ára a hálózat nagyságának függvényében növekszik"


A legismertebb MLM cégek marketing terve (ez alapján számolják a jutalékot) úgy van kialakítva, hogy a termékek árát ne befolyásolja az, hogy hányan részesülnek belőle. Teljesen mindegy, hogy hány tag van a hálózatban, a termék árának csak egy előre meghatározott százalékát osztják szét köztük. Például, ha egy termék ára 100 forint és a cég 50%-os visszatérítéssel dolgozik, akkor ebből 50 forintot fognak szétosztani, függetlenül attól, hogy 1 ember, vagy 100 ember részesül belőle.


A matematikai részét megtalálhatod a "breakaway" típusú kompenzációs tervek címszó alatt bárhol.

2021. nov. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na, megérkezett az MLM-agitátor... :)
2021. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!