Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Forbes listájára mi alapján...

A Forbes listájára mi alapján kerülnek fel a gazdagok? - A 30 alatti 30 sikeres fiatal listája kissé viccesen néz ki, ha csak körbenézek, vannak ettől nagyobb halak is.

Figyelt kérdés

A napokban a tv-ben volt egy műsor, egy sikeres vállalkozó magyar kiscsaj volt benne, szerepelt a Forbes magazinban - erre kicsit felfigyeltem, utánanéztem, 2020-ban 130 milliós árbevétele volt (nem tiszta nyereség), és 8 fő dolgozik a cégénél, ami kicsit lelombozó... aztán megnéztem a többieket, hát, a filmszínész valami mellékszereplő, a másik valami úszó... hát, kissé kiábrándító.


Ha csak körbenézek a környezetemben, van weblapszerkesztő szomszédom, aki a semmiből 60 milliót szedett össze 2 év alatt, volt osztálytársam meg 5 éve még 500 ezerrel kezdett "vállalkozni" (ki is röhögtük), ma a vagyona 170 millió körül mozog, és akkor még nem is beszéltem olyanokról, akik alá apuci pumpálta a pénzt... Mégis miért nem ezek az emberek szerepelnek a Forbes magazinban?


2021. nov. 22. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, mindegyik vállalkozó a listán valami teljesen újat, innovatívat csinált. Nem a 200 ezredik ugyanolyan túlárrazott fos honlapot adta el.
2021. nov. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik az a kiscsaj?
2021. nov. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"mindegyik vállalkozó a listán valami teljesen újat, innovatívat csinált" - Melyik?! A repper, a webáruházas, vagy aki átvette apuci autókereskedését?

A '80-as években Pablo Escobar volt a Forbs magazinban, pedig más is árult kokaint... a 0-ról indult, és sokra vitte (azt hittem, erről szól a magazin).

2021. nov. 23. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!