Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezért a fogadási stratégiáért...

Ezért a fogadási stratégiáért tiltana egy fogadóiroda? Többi lent?

Figyelt kérdés
megfigyeltem több argentín csapatnál, hogy bizonyos idő után (6-8-12 meccsenként) gól nélküli döntetlent játszanak. Tehát ha elkezdeném duplázós téttel rakni és mondjuk hatodikra bejönne, amikor pl 32000 Ft-al fogadtam, kifizetnének vagy tiltanának? (7-8-9es odds általában).

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
58%
A duplázós stratégia alapjáraton nem hülyeség, nem feltétlenül kell ehhez argentin 0-0-ra tenned. Viszont elég nagy tőke kell hozzá. Ajánlom olvasgass utána martingale-nek.
2021. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
hát nem 2es oddsra szeretnék menni, és ebben látok fantáziát. Olvasgattam róla, de általában 2es oddsokat írnak. Én erre gondoltam, a Banfield, Huracan, Godoy Cruz stb csapatok 7-8-10-12 meccses sorozatok után játszanak gól nélküli döntetlent. Vajon kifizetne egy iroda vagy tiltana? letilthatnak ilyenért?
2021. nov. 26. 18:46
 3/36 A kérdező kommentje:
vagy gondolom egy idő után amikor felfigyelnének erre, tét limitet kapnék.
2021. nov. 26. 18:48
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
A martingale-t csak azért írtam, mert az az alap kb. Azt számold ki, hogy egy 7-8-10-12 meccses sorozathoz neked milyen brutális roll kell. Ráadásul ez azt jelentené, hogy egy szezonban 3-4 nyertes meccsed van. 8-9 hónap alatt. Nem túl acélos azért, még ha 7-8-9 odds van rá, akkor is.
2021. nov. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Kérdésre még nem sikerült válaszolnod, de ezen nem lepődtem meg, általában így szokott lenni.
2021. nov. 26. 18:56
 6/36 A kérdező kommentje:
persze, értem, hogy mit mondasz, lehet olyat is játszani, hogy gól az első 10 percben, erre legalább 5-ös szorzó van. De vajon bannolás jár érte, ha esetleg sokat kell kifizetniük?
2021. nov. 26. 19:04
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy bannolnak.

Az ilyenekbol élnek... 😃

2021. nov. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
91%

A martingale hülyeség. Ha előnyöd van az irodával szemben, akkor felesleges használni, ha meg hátrányod van, akkor meg szerencse ugyanúgy.

Annak meg semmi köze a következő meccshez, hogy 9 meccse nem volt 0-0.

2021. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

8as: Az látszik hogy fingod nincs az argentín/dél-amerikai fociról, picit utánanézhetnél, bár persze megértem, hogy csak okoskodni akartál, és a másiknak is, hogy ohh persze, az ilyenekből élnek:DDDD


Hallod, majd amikor a tervem bejön, neked küldöm el először a szelvényt;)

2021. nov. 26. 21:02
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon-nagyon régi trükk, ami elsőre mindenkinek marhára jó ötletnek tűnik, főleg annak aki nem ért a matematikához általános iskolás szinten sem.

Egyrészt semmi köze sincs a meccsekhez egymáshoz. Semmi sem garantálja hogy nem lesz zsinórban 50 olyan meccsük, ami nem 0-0. A sorban 15. gól nélküli meccsen már több mint 3 millió forinttal kellene fogadnod, ha 200 forinttal kezdtél és duplázol mindig.


Egyébként a rulettes színre fogadással ellentétben itt nem 2-es ad odds állandóan, tehát nem lenne muszáj dupláznod, mert vélhetően a 0-0-ás eredmény szorzója mindig nagyobb lesz mint kettő. Viszont míg a rulettben valamivel kevesebb mint 50% esélye van annak, hogy egy színnel nyersz (ugye a nullának nincs színe), addig a fociban nem két esély van, hanem lényegében végtelen. A meccsek mekkora része átlagosan 0-0? Mondjuk 10%-a?

Végezz el mondjuk excelben egy kísérletet. Van egy olyan függvény, hogy VÉLETLEN.KÖZÖTT, ha ennek megadod paraméterül az 1-est és a 10-est és kihúzod a képletet, akkor 1 és 10 közötti random számokat fog generálni. Én ezt megtettem, generáltam 40 véletlen számot és azt mondtam, hogy a 10-es fogja jelölni a 0-0-át. Tehát ha 10-es van akkor nyersz. Tudod mennyi volt a leghosszabb távolság két 10-es között? 28 meccs! 28 meccs alatt, ha duplázol, akkor több mint 26 milliárd forint lenne a tét.

Utána megismételtem ezt a "kísérletet" úgy, hogy 1-től 5-ig generáltam számokat (tehát 20%-ot adtam esélynek a 0-0-ra), megint 40-et. Tudod mekkora volt a leghosszabb olyan sorozat, amíg nem volt 5-ös? 19 meccs. Ez több mint 52 milliós tét.

2021. nov. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!