Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezért a fogadási stratégiáért...

Ezért a fogadási stratégiáért tiltana egy fogadóiroda? Többi lent?

Figyelt kérdés
megfigyeltem több argentín csapatnál, hogy bizonyos idő után (6-8-12 meccsenként) gól nélküli döntetlent játszanak. Tehát ha elkezdeném duplázós téttel rakni és mondjuk hatodikra bejönne, amikor pl 32000 Ft-al fogadtam, kifizetnének vagy tiltanának? (7-8-9es odds általában).

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
keress nekem egy argentín csapatot akik 50 meccse nem játszottak 0-0át, jó keresést:) sztem a Riveren kívül olyan sincs amelyiknek volt 15 meccse zsinórban amin volt gól.
2021. nov. 26. 21:50
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezőnek kb annyi esz van a fogadáshoz, mint egy marék lepkének. Hagyjátok rá, majd rájön, amikor elfogy a tőkéje ezen tuti, remek stratégia közben.
2021. nov. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
azért nyertem már összesen több milliót fogadással.:D ti tényleg rohadtul okosak vagytok, de mit vártam. Várjunk, eszembe jutott: Ez Magyarország?:D
2021. nov. 26. 22:06
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

De pont ez a lényeg, egyáltalán nem kell hozzá 50 meccses sorozat. Sokkal kevesebbnél is szépen kifogysz a pénzmagból. Vagy szimplán eléred a fogadási limitet.

De ne higgy neke, az istenért sem akarlak lebeszélni róla, a fogadóirodáknak is élniük kell valamiből.


De a kedvedért most végigszámolgattam a CA Talleres meccseit és két 15-ös sorozatot is láttam, amíg nem volt 0-0-ás meccsük. A 15. meccsen már 3,2 misit kell feltenned és addigra már buktál másik 3,2 milliót, tehát összesen 6,4 milliód áll a fogadós bizniszben. És akkor a 15. meccsen már úgy rágnád a körmödet mint egy őrült, mert ha az sem jön be, akkor már újabb 6,4 misivel kéne beszállnod :)

2021. nov. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
89%

"azért nyertem már összesen több milliót fogadással.:D "


Ha ekkora zseni vagy, akkor péntek este miért ide jársz ismeretleneket kérdezgetni? :D


"Várjunk, eszembe jutott: Ez Magyarország?:D"


Aj-jaj, hát ez rájött, hogy a .hu domainnel rendelkező oldalakon valószínűleg magyar felhasználók lesznek? :O

2021. nov. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

14#: ne a Tallerest nézegessed, hanem amelyik csapatokat felsoroltam. Egy haveromnak már említettem ezt a tervet kb 5-6 hete. Akkor a Banfielddel szándékoztam kezdeni ezt, sajnos nem tettem. Már volt 0-0 azóta nekik. Jaj bocsánat, nem volt, talán majd 70 meccs múlva lesz nekik, ugy az oly ritka ott. És akkor itt jön a matekzseni az esélyeivel. Azthiszed, hogy a matek és a statisztika számít valamit a fogadásoknál? Tényleg? Ha ezek számítanának, talán sokan nyernének mindig, akik számítgatnak és statisztikáznak.


Nem így van ez kitalálva, csak szerencse kell hozzá.

2021. nov. 26. 23:01
 17/36 anonim ***** válasza:
89%
Te aztán nagy ész vagy 😂 Sok sikert a csődhöz ilyen kijelentésekkel, minthogy csak szerencse kell hozzá 😂
2021. nov. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

mert szerinted mi kell hozzá? mi kell ahhoz, hogy nyerj? hogy megrakd azt hogy a Barcelona-Benfican 2,5 gol felett lesz majd mert a statisztika és a számítgatás ezt mutatta? utána meg kezdődhet az anyázás, mert 0-0 lett?


1000 éve figyelem ezt az argentín bajnokságot, rengeteg meccset láttam, és ez többet ér mint az idióta számítgatásotok.

2021. nov. 26. 23:11
 19/36 anonim ***** válasza:
87%
Jólvan jólvan, hajrá akkor, én aztán nem tartalak vissza:D
2021. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%

"1000 éve figyelem ezt az argentín bajnokságot, rengeteg meccset láttam, és ez többet ér mint az idióta számítgatásotok."


Ha szerencse kell hozzá, akkor minek nézed a meccseket? Legyél csak szerencsés :D Aztán ha nem jön be a szerencse, akkor meg megy a kukába 10 év megtakarítása, vagy mi a terv? :D

Kezdem azt érezni, hogy troll vagy.


"ne a Tallerest nézegessed, hanem amelyik csapatokat felsoroltam. "


Te mondtad, hogy ne a Rivert nézzem. Nem azt néztem.

2021. nov. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!