Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezért a fogadási stratégiáért...

Ezért a fogadási stratégiáért tiltana egy fogadóiroda? Többi lent?

Figyelt kérdés
megfigyeltem több argentín csapatnál, hogy bizonyos idő után (6-8-12 meccsenként) gól nélküli döntetlent játszanak. Tehát ha elkezdeném duplázós téttel rakni és mondjuk hatodikra bejönne, amikor pl 32000 Ft-al fogadtam, kifizetnének vagy tiltanának? (7-8-9es odds általában).

2021. nov. 26. 18:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
83%
Hogyne kérdező, elég egy év statisztikája. Hogyne lenne. És mi garantálja, hogy előtte nem csináltál 10 milkó mínuszt? A sportfogadást hosszú távon nézd, ne egy esetleges nyerő szériában.
2021. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondanám azért hülyeségnek a martingalet, csak kellően nagy bankroll kell hozzá.
2021. nov. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
27%

"mennyit sikerült nyerni eddig 21es? a statjaiddal?:)"


Megmondom: van rendes egzisztenciám és nem a fogadásból élek. Ha fogadok, akkor csak a poén kedvéért, mert pontosan tudom, hogy ez hosszú távon bukó. De ha te ennyire tudod a tutit, akkor még egyszer kérdezem: miért itt jártatod a szádat? Menj aztán írd meg a hétvégi házifeladatokat, akkor legalább nem a vasárnap délutánodat szúrod el vele, na szevasz.

2021. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
79%

Na jó mi a f@sz lett ebből a kérdésből? XD kérdező, tényleg ennyire ostoba vagy?


#21 nem mindig a bank nyer, hanem összességében, minden fogadót figyelembe véve a bank van pluszban.


Kérdező, én több tízmilliós pluszban vagyok a sportfogadással, lassan elérem a százmilliót. Azt tanácsolom neked, hagyd a picsába ezt a zseniális tervet, és folytasd azt, amivel a pár millió összejött!


#8 voltam.

2021. nov. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
#9 küldd nyugodtan a nyertes szelvényt, majd visszaküldöm én is az enyém. Van a széfben kötegelve 300 kiváltott nyertes (100k profitos) szeló. :D
2021. nov. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
90%

Faterom is "nyert" kaparóson 100 000Ft-ot, kb. 22 éve játszik napi 1000Ft-al, de most szerencséje lett...


2000 előtt mikor még volt a kocsmában nyerőgép "nyert" 250 000Ft-ot, boldog és boldogtalan jött tőle kölcsönkérni, közben még aznap visszaszórta a gépbe a dupláját. Rendszerint a teljes fizetése a gépben végezte 3-4 nap alatt, de még a mai napig büszke rá, hogy 2006-ig ki volt rakva a fényképe a kocsma falára a legmagasabb elért nyeremény összegével.


A kérdésed alapján rokonlélek vagy vele!

2021. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!