Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptoban a hetente vásárlásos...

Kriptoban a hetente vásárlásos stratégia hatékonyabb, mintha csak havonta vennék?

Figyelt kérdés
Sokan mondják, hogy jó stratégia, ha hetente veszel kriptovalutát fix összegért, és ezt csinálod éveken keresztül. Viszont én havonta kb. 10 ezer forintért akarok venni, viszont ha ezt leosztom hetekre, akkor alacsonyabb számot kapok, mint amennyi Binance-en a vásárlási minimum, tehát hetente nem tudok venni. Ha havonta veszek mindig ugyan akkor 10 ezerért, az is van olyan hatékony, mint a heti vásárlás?
2021. nov. 27. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt így lehetetlen megmondani, ehhez ismerni kéne a jövőbeli árfolyamokat.

A legjobb vétel mindig a most szerintem.

2021. nov. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleg lehetetlen ezt igy megmondani, de en mindenkepp a havit valasztanam
2021. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a havit mondanám ilyen kis összeggel. Pláne, most, hogy leesett az árfolyam kicsit betolnék egy nagyobb összeget
2021. nov. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd, én havonta 3 forintot tervezek kenyérre költeni. Adj tanácsot légyszives, hogy ezt egy tételben rendezzem, havonta egyszer, vagy esetleg kéthetente. Te hogyan csinálnád? A helyzetet az is bonyolítja, hogy csak bankkártyával lehet majd fizetni, mert a készpénzben lévő legkisebb címlet az 5 forintos.
2021. nov. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!