Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem a timestore tól egy...

Rendeltem a timestore tól egy órát, de nem utaltam el az összeget?

Figyelt kérdés

Véletlenül banki utalást választottam az online utalás helyett. Hívtam őket de az automata hívásvárakoztatásnál nem jutottam előrébb. Írtam emailt de nem válaszoltak.

Ilyenkor simán nem fogják kiküldeni vagy lesz valami következmény?


2021. dec. 10. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ameddig nem utalod addig nem küldik. Bajod nem lehet belőle, írtál emailt ha elolvassák egyszer akkor majd látják hogy mi a helyzet.
2021. dec. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Megrendelem máshonnan. 3 percnél szétkapcsol a telefon, 100x újra hívtam őket, akkor sem kapcsoltak senkit. Nem várok rájuk tovább
2021. dec. 10. 17:22
 3/3 anonim válasza:

Semmi, egyébként készpénzes utánvét ingyenes. Miért nem szedted le inkább a pénzt, én is ezt tettem, mert nem kockáztatok. Nem is szabad utalni. Ha nem veszed át, max büntiből egy darabig letilt a Timestore mint vevőt. Csak nem dicsőség, becsület szépszo betartják úgy jó!

Gondolj bele: megígérték neked vesznek tőled, te is elpártolnál tőle.

2022. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!