Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem vállaltam a munkát, így...

Nem vállaltam a munkát, így többet oda már nem is mehetek?

Figyelt kérdés

Óvónő vagyok. Most kezdek dolgozni.

Beadtam több helyre az önéletrajzom egy hónapja és múlthét pénteken egy nap kerestek két helyről is.

Mondtam, hogy szeretném megnézni mind2 ovit, utána döntök.

Az egyik ovit hétfőn a másik ovit pénteken tudtam megbeszélni, hogy majd megnézem.

Megnéztem hétfőn az első ovit, s mivel nagyon tetszett úgy döntöttem nem szeretném megnézni a másik ovit és húzni a főnök idejét. Felhívtam, hogy lemondom.

Azonban kiakadt, hogy elvileg 3 ember jelentkezett, kettőt visszamondott, mert hogy én pénteken megyek és biztosra vette, hogy az övé fog tetszeni nekem. És hogy így most én őt megszivattam, mert lehet a másik kettő talált mást és most nem tudja mi lesz vele.


Hàt eléggé szomorú lettem, mert én senkinek se akartam rosszat. És nem is ígértem semmit, csak hogy megnézném.


A problémám csak az, hogy akit elfogadtam ő 3 egyházi óvoda főnöke. Akit visszautasítottam ő pedig 3 vagy 4 állami óvoda főnöke...


Így most attól tartok, ha egyszer úgy döntenék államiba dolgoznék akkor az a város már ki is van lőve számomra?

Mert ott minden az ő kezében van?

Hát el vagyok keseredve. Nem akartam senkinek se rosszat.



Szerintetek ha egyszer úgy adódik akkor már nem venne fel?


Csak azért kérdezem, mert amit elfogadtam az egy másik településen van. Sose lehet tudni hol fogok élni és lehet egyszer idővel az közelebb lesz stb...



2021. dec. 13. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Hat ez ilyen... Nem leeht tudni berag-e, a masik meg hogy o volt a huyle ha mas jelentkezoket lemondott...
2021. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég kamunak tűnik az hogy másik jelentkezőket lemondott.


Szerintem csak simán egy nárcisztikus idióta.

Jól döntöttél a másik hellyel.

2021. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Abba gondolj bele, hogy akarsz-e dolgozni egy olyan s*ggfejnek, aki így reagálja le, hogy másik munkahely mellett döntöttél. Ugye, hogy nem? Akkor nincs is probléma. Majd megoldja az emberhiányt.
2021. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Óvodavezetők jönnek mennek, felejtenek. Most foglalkozz az aktuális helyeddel, gratulálok, sok sikert.
2021. dec. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok!
2021. dec. 14. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!