Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy nincstelen...

Hogy lehet egy nincstelen lusta emberből néhány év alatt milliomos?

Figyelt kérdés

Az exemről van szó, akit nagyon jól ismerek, épp ezért meglepő, hogy hova jutott. Világ életében lusta volt, dolgozni nem szeretett, csak füvezett és videójátékokkal szórakozott. Tanulni sem szeretett, érettségije sincs, mert több suliból is kirugták a lógások miatt, pedig nem ismerek nála intelligensebb embert.

6éve szakítottunk, és utóljára 3éve láttam. Még akkoris ugyanaz a szerencsétlen ember volt akit elhagytam, sőt, talán csak méginkább lezüllött. Aztán elköltöztem a városból és sokáig nem is hallottam róla, most pedig alig hiszem el, hogy mivé lett.

Egy logisztikai céget vezet, 3 teherautója van és saját telephelye. Mindezt 3év alatt építette a semmiből, legalábbis biztos nem a családja segítsége áltál.



2021. dec. 23. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%

Kapcsolatok által. Füves, drogos ismerősök által.

Nem kell nagy ész ahhoz a szinthez, amin a volt párod van.

Kapcsolatok, illetve korrupció, így ő kapja meg a fuvarokat.

A telephelyet simán bérelheti. 3 teherautó az semmi, azt is bérelheti. Lehet, hogy tele van hitellel is.


A látszat ne tévesszen meg….

2021. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Nekem úgy tűnik irigy vagy. Az ő szemszögét is jó lenne olvasni. Egy nincstelen semmirekellő ezt nem hozza össze. Azok nem csinálnak semmit hanem valakin élősködnek.
2021. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ő biztos a saját dolgával foglalkozott, nem a te zsebedben túrkált.
2021. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Meglett neki az a stabil hátország, aminek te a szöges ellentéte voltál. És még így is éveibe telt magára találni. Most örülünk?


Nem tudjuk, nyilván.

2021. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok irigy, csak nem tudom felfogni, hogyan lehet egy lecsúszott drogos szinte egyik napról a másikra ilyen szintü vállalkozó. Régen is volt kamiomos jogsija, de csak néhány hetet dolgozott kamionsofőrként mert büdös volt neki a munka. Mostmeg hirtelen saját cége van?

Egyébként ugyanaz az ócska autója van, amit még együtt vettünk kb 8éve. Hogyhogy menő cégre telik, de egy lepukkant rozsdás autóval jár?

2021. dec. 23. 22:07
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elviszi A-ból B-be, miért cserélje le?
2021. dec. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt hiszem már akkor 15éves volt amikor vette, tehát már 23éves lehet. A legtöbb romának is különb autója van.
2021. dec. 23. 22:32
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
És? Miért foglalkozol vele?
2021. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon van jó pár olyan korlátolt szellemi-képességű alak, akiről nem tudod, hogy hogy vihette annyira, mint amennyi látszik...

Ne mondjak mást: egy szerény képességű gázszerelő ma gazdagabb, mint egy ősi királyi dinasztia üzemelő királynője...

Ha ez így normális, akkor ez az ország elveszett - vagy megveszett!

2021. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az nem jutott eszedbe ,hogy megkérdezd? Semmi kommunikáció ?
2021. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!