Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » O1G token vélemények?

O1G token vélemények?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mi a véleményetek az o1g tokenről? ( [link] Most elég alacsonyan van az ára. Van rá esély, hogy a választások előtt feljebb menjen. A fő probléma szerintem, hogy nincs eléggé reklámozva.

2021. dec. 30. 12:13
 1/5 SIDLER22 ***** válasza:
76%

Hát hirdetés terén akkor az első lépést már megtetted.

Így név alapján mit kéne gondolnom róla? Annyit se ér, hogy megnyissam az oldalát. Szarom le.

Én meg csinálni fogok egy olyan coint, hogy Mindencoinszarcsakazenyémjó coin.

2021. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felmutatja egy shitcoin minden ismérvét, azzal súlyosbítva, hogy igen korlátozott a piaca.
2021. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Shitcoin
2021. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nem jó a politikát keverni a kriptoval. A legtöbb kriptós, politikai állástól függetlenül el szokott határolódni ettől a tokenktől.

Ezekben a közösségekben általában kerüljük a politikát, várható volt egy ilyen azonban a kriptovaluták ügyének picit sem használó lépés volt a politikát ebbe bele vinni.

2022. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem jópofa, de nagyobb összegért nem vennék. Kb 2 hét alatt lehet ilyeneket fejleszteni, én is most dolgozok egy shitcoinon.
2022. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!