Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angol nyelvű önéletrajzra...

Angol nyelvű önéletrajzra lenne szükségem. A sablonok, amiket találtam, nem megfelelőek. Kivel tudnál megíratni, hol találnék olyat, aki profin megírná nekem, természtesen nem ingyen?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod magadnak megírni felesleges arra az állásra jelentkezned amihez kérik.
2010. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a nagyon hasznos, építő jellegű válaszod.Kívánom, hogy te is ennyi segítséget kapj itt, bármit kérdezel!
2010. szept. 8. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha autentikus CV-t akarsz:


Keress vonatkozó online álláshirdetést, pl. brit angol esetében UK álláshirdetést, pl. pénzügyi terület esetén


[link]



A meghirdetett álláshirdetésekből nagyon jó fordulatokat lehet összeollózni.


+ még ez is jó lehet


[link]

2010. szept. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem megbántani akartalak, de ez az igazság.

Hiába van az önéletrajzod angolul az első interjún ki fog derülni hogy ha nem tudsz angolul és egy rendes önéletrajot egy közepes tudással is jól össze lehet hozni.

2010. szept. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!!
2010. szept. 10. 10:35
 6/6 Bocipók ***** válasza:

Hívj fel egy angoltanárt és kérdezd meg, hogy megírná-e és mennyiért.

Szerintem ez a legegyszerűbb variáció.

2010. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!