Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Elég magas a villanyszámlám,...

Elég magas a villanyszámlám, ez köszönhető az E.ON magas àrainak (br.60 Ft/Kw ) Havi 5000 Kw a fogyasztásom . (300.000ft) Ezt napelem farmokkal tudnám csökkenteni ?

Figyelt kérdés

Hol találhatok napelem farmot, akivel tudnék egyezkedni esetleges áram beszállítással kapcsolatosan?


( mennyibe szoktàk adni az áramot? Annyit tudok hogy az áramszolgáltatók majdnem féláron veszik vissza a “felesleg” / túlterhelt áram mennyiséget .


2022. jan. 2. 02:20
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%
Ja, a gondolatmenetednek a 2. Részét nem is értem, ha a fő biztosíték 25 amper azon te sosem tolsz át 5x7A fogyasztót. De semmi baj, próbálkozz csak...
2022. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

"Az én jelenlegi kis 38nm lakásomban 5 fázisú áramkör található"


WTF?????? Lehet én vagyok lemaradva, de szerintem csak 3 fázis létezik a magyar villamosenergia hálózatban.

És mielőtt valaki ezzel jönne, attól hogy egy fázis kábelről leágaztatsz egy másikat, az még ugyanaz a fázis marad.

2022. jan. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hagyjátok. Túl ostoba a kérdező ahhoz, hogy megvezesse a szakembereket.
2022. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!