Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpressról rendelt...

Az aliexpressról rendelt termék és áfa kérdések (?többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemrég rendeltem az Aliexpressről 2719FT-os felsőt, és azt írja ki, hogy “VAT included in your Order”. Viszont amikor rányomok arra hogy “VAT included (karikában lévő felkiáltójel)” akkor azt írja ki, hogy HUF 979. Majd felhívnak a postáról, és be kell menni kifizetni, vagy már nem kell? Mióta megvan ez a cucc július óta nem rendeltem semmit és most össze vagyok zavarodva.
2022. jan. 4. 23:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem a Posta hozza szerencséd van. A többiek tudják, hogy már ki van fizetve. De, ha a Posta hozza, akkor bármi lehetséges. Az is, hogy vámeljárás alá vonják, nulla forint VÁM és ÁFA jön ki, és csak az eljárás díját (3-400 Ft) kell kifizetned. Emailben küldik, ha a csomagon szerepel az emailed, és elektronikusan kedvezményes az összeg, készpénzben a postásnak drágább...

De az is lehet, hogy külsőst vesz igénybe a Posta a kézbesítéshez, és az bedobja simán a postaládádba. Vagy három-négy féle verziót megéltem már, de csak a Postánál kellett fizetni.

2022. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És azt honnan tudom hogy a Posta hozza vagy sem?
2022. jan. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!