Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segitseg, MIT csinaljak? Van...

Segitseg, MIT csinaljak? Van osszesen 20ezer forintom, masfel eve keresek munkat, nem volt szerencsem eddig, tartalekokbol eltem. Allandoan kerestem.Nem tudom hol szerezzek munkat, ahol AZONNAL felvesznek, nem akarok utcara kerulni, nagyon felek.

Figyelt kérdés

Nagyon felek, MIT csinaljak

? Rokontol, ismerostol nem tudok kerni. MIT tanacsoltok? Sos, koszi Erettsegim van de gyorsan tanulok,

35f



#Munka sos
2022. jan. 10. 02:19
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

1. Nem vagyok troll.


2. Tudom h dolgoznom kell, nincs is azzal gond, csak erdekelnenek a kerdesekre a valaszok :) amiket feltettem. Tudom h jonnek jobb lehetosegek is.


3.Azokra a kerdesekre is valaszoljon majd vki :)

2022. jan. 10. 06:23
 12/33 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen hozzáállással remelem ehendoglesz 😁
2022. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Nem ezt kerdeztem. Ne trollkodj! Az ilyen gyaraknal egy vagy tobbmuszakosak? Milyen orvosi kell? Vervetel remelem nem :) utalom a tuket.

Berlettamogatas van? Nem biztos h ki tudom az elsot fizetni.


Trollok kimeljenek, koszi

2022. jan. 10. 07:24
 14/33 A kérdező kommentje:
Nagyon izgulok, megkonnyebbules lenne ha sikerulne. Mielobb akarom. Milyen tanacsokat adtok h azonnal sikeruljon? Hogy menjek oda egybol probalkozni, ha nem irjak egy csono hirdetesben a cimet? Az en esetemben nincs idom meg varni h vissza irjanak, sos pens kell
2022. jan. 10. 07:37
 15/33 A kérdező kommentje:
*penz
2022. jan. 10. 07:37
 16/33 A kérdező kommentje:
Nagyon felek h a szamlakat nem tudom fizetni, gyonorgorcsom van emiatt. Tanacsokat kerek, koszonom
2022. jan. 10. 07:43
 17/33 A kérdező kommentje:
Egyedul vagyok es nagyon nehez egyedul intezni
2022. jan. 10. 07:45
 18/33 anonim ***** válasza:
79%

Akkor mondhatjuk hogy annyira nem tudod az életedet előre tervezni hogy egy napszámos vagy akinek azonnal kell a pénz.


Viszont kell bérlet támogatás és nem akarsz ezt meg azt csinálni.

Szóval hatalmas az önérzeted büdös a munka de pénz pénz pénz kell azonnal.

Mondanám hogy menj el az építőiparba de nem bírná a kis lelked.

Nyavajogni azt tudsz már csak azt a helyet kell megtalálnod ahol ezt megfizetik.

2022. jan. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Nyavalyogni elírtam
2022. jan. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Kérdező! :)


Én ebben a COVID őrületben nagyon megértelek!!!


Szerintem menj egyházi közegbe - mindegy, hogy vallásos vagy-e vagy sem. (Élelmiszerrel, tisztálkodási szerekkel, tisztító szerekkel, esetleg néha ruha és cipőadománnyal is tudnak segíteni.)


Rendkívüli helyzet esetén a területileg illetékes családsegítő központ ADÓSSÁGKEZELŐ MUNKATÁRSA KÖTELES SEGÍTENI!!! (Nem hajthatnak el különösebb indok nélkül.) Egyedülállóknak is segítenek.


DE A GYÁMÜGGYEL NE KERÜLJ KAPCSOLATBA!!! Elveszik a szabadságjogaidat, megrövidítenek - VIGYÁZZ!!!


Hívd fel a 116-123-at ilyen helyzetben és NE PÁNIKOLJ!!! (Tudom, könnyű mondani.) Egy barátnőm is öngyilkos akart lenni hasonló helyzetben - alig bírtam végighallgatni. Kikészültem rendesen tőle még novemberben.


Írhatsz is a 116-123-as lelkisegély számnak. Ne ess kétségbe, mindig fogsz találni kiutat! Kérd a Gondviselés segítségét!


Részvétem a rokonok esetleges halálesete miatt. Gondolom, hogy nem tagadtak ki otthonról, nem csináltál semmi törvénybe ütközőt...

2022. jan. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!