Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segitseg, MIT csinaljak? Van...

Segitseg, MIT csinaljak? Van osszesen 20ezer forintom, masfel eve keresek munkat, nem volt szerencsem eddig, tartalekokbol eltem. Allandoan kerestem.Nem tudom hol szerezzek munkat, ahol AZONNAL felvesznek, nem akarok utcara kerulni, nagyon felek.

Figyelt kérdés

Nagyon felek, MIT csinaljak

? Rokontol, ismerostol nem tudok kerni. MIT tanacsoltok? Sos, koszi Erettsegim van de gyorsan tanulok,

35f



#Munka sos
2022. jan. 10. 02:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, megpróbálok a nap folyamán a továbbiakban is segítségedre lenni, de nem ígérek semmit.


Nekem is intéznem kell egy csomó hivatalos ügyet... (nekem még van rokonom, aki valamennyit "besegít", de én sem vagyok annyira túl rózsás helyzetben.)


A COVID előtt haldokló hozzátartozót ápoltam hosszú évekig és totálisan kiestem a munkaerőpiacról... alig bírok visszakapaszkodni. Van egy nagy csomó tapasztalatom 2021. júliusa és novembere között.


Megoszhatom veled ezeket, ha gondolod - de csak akkor, ha BUDAPESTI vagy! Abban az esetben tudsz hamar és könnyen lépni bármerre. Sajnos a munkaügyi központ már nem foglalkozik államilag támogatott képzésekkel.

2022. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
55%
Helyileg hol laksz? Nálunk vannak dolgozók munkaerő kölcsönzéssel, több céggel, saját busszal hozzák az embereket, van, amelyik hetente fizet is. Írj privátban nyugodtan!
2022. jan. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam h ezt meg ezt nem akarom, csak tajekozodom surgosen ugyh valaszoljatok ra kerlek. Nem budos a munka.


Az h erdeklodom az miert nyavalygas? Igen azonnal kell a penz.

Nagyon felek, nem nyavalygok.

2022. jan. 10. 08:08
 24/33 A kérdező kommentje:
De jo irok privatban, koszonom nagyon rendes vagy, Bp-en belul dolgoztok?
2022. jan. 10. 08:09
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve otthon héderelsz és a legnagyobb gondod, hogy van-e vérvétel.
2022. jan. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Folyamatosan keresek melot es nem hederelek.
2022. jan. 10. 09:02
 27/33 anonim ***** válasza:

Tessék, itt le van írva minden.

Nemtom hol laksz, ceges busz jar ezer helyről, de szállást is ad Pesten ha kell.

Jól is fizetnek, van bónusz, cafeteria, meleg étkezés...


Mivel is kezdhetnénk a ❷⓿❷❷-es évet, mint a legfrissebb toborzói napjaink meghirdetésével?! 🤔


𝗡𝗔𝗡𝗔́❗


Gyere el Te is felvételi napjaink egyikére, és jelentkezz 𝐎𝐏𝐄𝐑𝐀́𝐓𝐎𝐑𝐈 pozícióba! 🙋‍♀🙋‍♂


A meghirdetett tesztírási 🖊 napokon korlátozott létszámban tudjuk fogadni a jelentkezőket, ezért előzetes bejelentkezés, regisztráció szükséges, mely a ☎️ +36-24-501-300-as telefonszámon lehetséges hétköznapokon 9:00 és 15:00 között! Vagy Facebook oldalunkon Messenger üzenetben 💬 tudjátok jelezni a részvételi szándékot!


🔜 𝐅𝐞𝐥𝐯𝐞́𝐭𝐞𝐥𝐢 𝐢𝐝𝐨̋𝐩𝐨𝐧𝐭𝐨𝐤:

🕘 2022. január 13. 10:00 – CEGLÉD

📍 Kossuth Művelődési Központ, 2700 Cegléd, Kossuth tér 5/a

🕘 2022. január 14. 09:00 – IBIDEN

📍 2336 Dunavarsány, Ipari Park, Neumann János utca 1.

🕘 2022. január 17. 09:00 – IBIDEN

📍 2336 Dunavarsány, Ipari Park, Neumann János utca 1.

🕘 2022. január 18. 09:00 – IBIDEN

📍 2336 Dunavarsány, Ipari Park, Neumann János utca 1.


#Ibiden #IbidenHungary #húszhuszonkettő #tesztírások #operátor #Cegléd #Dunavarsány

2022. jan. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Vérvétel nincs, ha ez a legfontosabb.
2022. jan. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
71%
bsszátok emg még jó hogy akarbérlettámogatást, meg egy minimum fizetést. Nem éhen akar dögleni nyilván.. Látjátok ti a gyári fizetéseket? mert azt könnyáű leírni hogy menj gyárba , de ha minuszba jön ki belőle és még tönkre is megy hónap végére az miért jobb? Még jó hogy normális munkát akar.. ennyi erővel feketézhetne is.
2022. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Amúgy ajánloma plazmaadást, kéhetente az is +10 ezer *2 egy hónapban. meg a népkonyhákat ételostzásokat használd ki.
2022. jan. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!