Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Segitseg, MIT csinaljak? Van...

Segitseg, MIT csinaljak? Van osszesen 20ezer forintom, masfel eve keresek munkat, nem volt szerencsem eddig, tartalekokbol eltem. Allandoan kerestem.Nem tudom hol szerezzek munkat, ahol AZONNAL felvesznek, nem akarok utcara kerulni, nagyon felek.

Figyelt kérdés

Nagyon felek, MIT csinaljak

? Rokontol, ismerostol nem tudok kerni. MIT tanacsoltok? Sos, koszi Erettsegim van de gyorsan tanulok,

35f



#Munka sos
2022. jan. 10. 02:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

29


Relatív a jó fizu, az Ibidenben havi 15-16 napra 230 nettó megvolt nekem gyári dolgozóként, szép kártya, plusz bent meleg kaja, szóval arra se kellett költeni, céges busszal hoznak visznek, szállás ingyen. A pénz pl full nálam maradt zsebben.. ennyit félretenni még csak egy jobb munkából se biztos hogy tudsz.

2022. jan. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
31# igen ha jó a hely akkor lehet. De sok a lehúzós gyár, még amultik közt is..
2022. jan. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 Dzsoki ***** válasza:
62%
Azonnal, valamelyik kisboltba.
2022. febr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!