Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz sportfogad...

Tényleg olyan rossz sportfogadási oldal a Bwin mint itt írják?

Figyelt kérdés

[link]


Szívesen olvasok bármilyen tapasztalatot az oldallal kapcsolatban.



#bwin #sportfogadás #szerencsejáték #sportfogadási oldal
2022. jan. 10. 19:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

...és igen, ez valóban KATASZTRÓFA, hogy a legnagyobb klubok hirdetnek olyan szintű csalókat, akik egy normális világban ezért 10-20 év börtönöket kapnának. Nem is tudom hogy ennyire simán lehet-e más területen lopni, mint itt. Feltöltöd a pénzed, nyersz párat, kérsz egy kifizetést, aztán a következő amit észreveszel, hogy nem tudsz bejelentkezni.


A bet365 például ha jól tudom eddig minden esetben kifizetett (ahol nem 100%-ban egyértelmű csalás történt). Lekorlátoz idővel, de nem is tudnának máshogy működni.

2022. jan. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzéseket! Olyan kérdésem lenne, hogyha nem küldöm be a jogsim vagy személyim akkor nem is enged pénzt tölteni a felhasználómra? Azt láttam, hogy kifizetni anélkül nem fizetnek ki.
2022. márc. 29. 18:50
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem a bet365 is lekorlátoztak. Bár szerintem sokkal jobb a bet365 mint a bwin. De a legeslegjobb külföldi oldal (nem csak én szerintem) [link] oda vissza veri mindegyiket. Ott soha nem fognak lekorlátozni bármennyit is nyerjél, és milliókat is felrakhatsz.
2022. márc. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!