Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha elírtam valamit...

Mit tegyek ha elírtam valamit a rendelésbe?

Figyelt kérdés

Tegnap rendeltem a sheinről és véletlenül a szállítási címet elgépeltem(igazából csak az utca helyett írtam azt hogy utcsa).

Próbáltam módosítani de mivel már kiküldték az emailt a rendelésről,így már nem lehetett.

Így is tudni fogják hogy hova szállítsák a rendelést?

Vagy lesz ezzel probléma?



2022. jan. 11. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tudni fogják mi is akar lenne, legfeljebb azt gondolják a postán, hogy elírta a kínai "ügyintéző". :)
2022. jan. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A postások azért nem hülyék. Le fogják vágni, hogy az utca akart lenni. Ugyanúgy megérkezne, ha street, rue, straße vagy ulice lenne írva helyette.


Egyszer hozzánk megérkezett egy levél, amin az utca, házszám és irányítószám helyes volt, de a település nem. Több helyre megpróbálták kivinni, de végül csak megérkezett hozzánk.

2022. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!