Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Amazonról rendeltem. Először...

Amazonról rendeltem. Először semennyit nem vont le a számlámról, majd csak töredékét. Mikor várható, hogy mindent levonja?

Figyelt kérdés

6 terméket rendeltem az amerikai oldalukról. Szállítással, vámmal, mindennel, nagyjából 60ezer forint. Először semennyit nem vont le, majd kb. egy órával később 10ezer forintot. A netbankomon kívül sehol nem látok erről a tranzakcióról hírt. Arra gondolok, hogy az amazon nem írt, hogy előlegnek vagy emiatt a termék miatt vettük le a pénzt, meg a weboldalon se mutatja, hogy eddig ennyi lett befizetve.

Van bennem egy pici félsz, hogy ügyeskednek a rendeléssel valamit és így a végén többet fognak levonni. Arra gondolok leginkább, hogy nem tudom, amit vámért meg szállításért fizettem az mennyire fix. Lehet olyan, hogy drágább lesz végül, mint amennyiért leütöttem a rendelést? Lehet olyan, hogy kapok egy emailt mondjuk, hogy nem tudjuk egy csomagban feladni, ezért több csomag, ami drágább, 20 dollárral több lesz.

Remélem az a válasz, hogy hülyeséget kérdezek, ez egy nagy, komoly cég, nem csinálnak ilyet :D Csak nagyon meglepődtem, hogy nem vonják le a pénzt egyből.



2022. jan. 11. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Amazon akkor terhel, amikor feladja a terméket, ha nem vonta le mindet, akkor nem adta még fel mind a 6 terméket. A rendelés részleteinél látod, mi van úton
2022. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!