Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan működik a kriptovaluta?

Hogyan működik a kriptovaluta?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekelt, hogy miért írják sokan, hogy fektesd a pénzed ( bitcoin-ba, vagy bármilyen másik kriptovalutába)

Mennyit érdemes belőle venni, mennyi ideig kell várni, hogy el adjam.. gondlom hasonló, mint a tőzsde.

Tényleg ennyire meg éri, vagy azért itt is van veszteni valója, az embernek?!

Vagy veszek sok videókártyát és azzal, állitok magamnak elő. Pontosan ezt se tudom, hogyan működik ez.

Érdekel erről minden.

Olyan emberek válaszát várom, akik rendesen benne vannak a témakörben, vagy rendelkeznek valamilyen kriptovalutával. Előnyöket ismerem, inkább a hátrányok.

Köszönöm-.



2022. jan. 16. 13:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fogalmam nincs, a bitcoinra se mondtam h erdemes bele fektetni, csak azt mondtam hogy én fektetek bele a fent emlitett okok miatt
2022. jan. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Nafogáncsi Móker válasza:
Nem az számít hogy több lenne e hanem hogy lenne e korlatja. Ha lenne akkor inflalodna így hogy nincs, deflalodik. Az majdnem mindegy hogy hány darab lett az elején meghatározva, a lényeg hogy annál nem lehet több.
2022. jan. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12, mar hogyne inflalodna a bitcoin ... Deflalodni majd csak fog... Amikor mar nem banyasszak vagy tobb fog elveszni mint amenyit kibanyasznak. Jelenleg 1.75 szazalek az inflacioja... [link] itt meg tudod nezni... Akkor deflalodik ha ennel a szazaleknal tobb veszik el, amit ketlek... Oszinten nem ertem ha mar bitcoin fanatista vagy miert nem tudsz valos dolgokat allitani...
2022. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Nafogáncsi Móker válasza:
Nem tudni mennyi veszett el. Nagyon sok alszik S nem tudni miért. Satosi első egymillió coinjához se nyúlt hozzá senki és nem tudni miért nem. Ez önmagában majdnem 5%
2022. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

2 éve foglalkozom vele lehúzás az egész semmi más! Amelyik szolgáltatás mögött saját kriptó van azt kibaszni a kriptójával együtt! Elmegy az időd, elmegy a pénzed és jól fel is b@szod magad!


Nem írják sokan hogy fektesd ilyenbe a pénzed! Fórumokon mint ezm videómegosztókon mesterségesen nyomatja egy lobbi. Ezeken mindenütt egy erősen szűrt társaság osztja az észt. Youtubeon meg sem jelenik semmilyen komment ami a feltöltő izlésének nem megfelelő. A komment beküldésekor a rendszer el is tünteti a kommentet sok esetben.


Egy rakás mesterségesen pumpált szemét ami teljesen egységesen zuhan be projektől függetlenül. Tömegével hozzák létre a programozók ezeket az értéktelen vackokat. Fedezet nélküli értéktelen vackok aminek az adja az értékét hogy pénzel mennyire van megpumpálva. Napok alatt esik felére, negyedére az értéke együttesen egyszerre akármit veszel. Együtesen mozog az összes akár mit veszel. Egyszer se láttam hogy az ha az egyik esik a másik nőne!

2022. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Felpumpálják az elején, majd kihúzzák belőle a pénzt. Hosszútávon az esés mindig egyre nagyobb akár hogy is van felpumpálva! Pumpálják-kihúzzák, ezt ismételgetik ennyi az egész! Veszel százezerért, egy évre rá marad belőle 15 ezer. Ezt az esést egy hét alatt elére. Berakod a pénzed és az alaptőkéhez képest mindig látványosan, kevesebb, kevesebb lesz ahoz képest amiért vetted. Ami van nyereség kamatostúl eszi meg az esés. 100ft nyereség melett 1000ft a veszteség.
2022. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Videókártyát meg hardware eszközöket ilyen célra véletlen se vegyél. Vicc és felháborító összegeket tudsz vele keresni. Még egy kisebb karbantartás összegét sem fedezné. Nem hogy a befektetett hardwaret, eszközöket, folyamatos menetidő! Az ebbe fektetett összeg kidobott pénz az ablakon! Napelemel nem éri meg. Felháborító az egész ahogy van!
2022. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!