Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TB rászorultság meghosszabbítá...

TB rászorultság meghosszabbítása hogyan?

Figyelt kérdés
Tavaly januárban voltam kérvényezni hogy vállalják át a TB-met mivel nincs bevételem, most jár le az egy év. Nem tudom ilyenkor mi a teendő? ugyanúgy ki kell tölteni a papírt és bevinni mint első alkalommal, vagy ilyenkor lehet kérni simán hogy hosszabbítsák meg mivel továbbra sincs bevételem?

2022. jan. 17. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy kérelmet beadni
2022. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És még annyi kérdés, hogy ezt mindenképpen személyesen kell, vagy elég ha valamelyik családtagom beviszi? Jelenleg beteg vagyok és nem akarnák odamenni ilyen állapotban...
2022. jan. 18. 12:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van ügyfélkapus, a Rendelkezési Nyilvántartásba tudsz adni hivatalos meghatalmazást bárkinek, ami a közigazgatásba ügyintézéshez való
2022. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azt nem tudja esetleg valaki hogy ennek a formanyomtatványa hol érhető el? Tavaly még megvolt, most sehol sem találom...
2022. jan. 19. 09:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez a mi megyei nyomtatványunk de nagyjából egyforma mivel törvény melléklete szerinti.. Esetleg ha megírod milyen megye hátha megkeresem h másmilyen-e

[link]

2022. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben elmentem a hivatalba, elvileg meg van automatikusan hosszabbítva mindenkinek július 1-ig a vészhelyzet miatt, szóval egyelőre tárgytalan, de azért köszönöm!
2022. jan. 19. 12:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Na király akkor
2022. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!