Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért volt sikertelen a...

Miért volt sikertelen a szállítás GLS csomagpontra?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma a csomaglekérdező felületen láttam, hogy a csomagomnál azt írja, hogy "nincs kézbesítve", illetve "Sikertelen csomagkézbesítés".

Ellenőriztem, fixen csomagpontra lett rendelve, és bár telefonon nem voltam elérhető, utólag sem láttam, hogy kerestek volna (rendeltem már oda, és egyébként nem is keresnek, csak sms-t küldenek a nyitókóddal).

Ilyenkor mikor próbálják meg újra betenni az autómatába?

Illetve miért lehetett sikertelen? Tele volt? (írtam emailt egyébként a gls-nek is, de itt hátha hamarabb jön válasz :D)

A válaszokat előre is köszi!



2022. jan. 25. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:
a gls csomagpont az szerintem nem automata.
2022. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A csomagpont valóban nem automata. Lehet, hogy zárva volt az üzlet?
2022. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgytűnik benéztem a kettő közötti különbséget, de egyébként automatába rendeltem.
2022. jan. 25. 20:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Múltkor nekem is volt ilyen. A futár megcsörgetett(!!!). Visszahívtam mert sejtettem hogy a futár és közölte hogy a csomagot nem tudta leadni mert "nincs papír", szóval "intézzem a papírt" és akkor majd holnap talán. Na erre leoltottam hogy honnan tudjam hogy milyen papír kell, ezt ők b.szták el oldják is meg. Aztán egy napig semmi akkor felhívtqm a GLS-t panaszt tettem a futár ellen a csomag szerencsére utánvétes volt szóval mondtam hogy csináljanak vele amit akarnam. Azóta inkább nem rendelek onnan ahonnan csak gls az opció.
2022. jan. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az automatak többsége nem üzemel megfelelően, ezért minden címzettet felhívnak, hogy hova kéri a csomagot. Csak ez elég sok időbe telik.
2022. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!