Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak szerintem elég egyértelmű...

Csak szerintem elég egyértelmű, hogy scammer az eladó?

Figyelt kérdés

Van egy telefon, lényegtelen milyen. Az eladó hírdeti jó áron, jó állapotban és szerencsémre PONT a városomban. Felhívom/írok, és megbeszélem vele hogy személyesen átvenném mert nagyon érdekelne. Közli hogy személyes átvétel nem lehetséges csak előre utalás postával. Rendben, bár kissé fura hogy városon belül postázzon de ahány ember annyi szokás. Akkor mondom neki hogy rendben akkor utánvéttel megegyezhetünk. Sajnos utánvét nem lehetséges mert fél hogy nem veszem át a csomagot és ez neki pénzbe kerül. A végén az sem tetszett neki és nem is akarta elfogadni hogy az utánvét összegét előre elutalom, mert szerintem ez így a teljes biztonság amivel ő nem veszít ha nem veszem át.


Számomra elég egyértelmű hogy ez átverés, vagy ha nem akkor miért csinálná ezt valaki? Se személyes találkozó ugyanabban a városban, se utánvét úgy hogy ELŐRE utalom (nem a vételárat) a díjat ami miatt aggódik hogy megrövidíteném.


Vélemények?



2022. febr. 4. 00:43
 1/5 anonim válasza:
100%
Egyértelműen átbszás.
2022. febr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Felejtsd el.
2022. febr. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sok ilyen van, hihetetlen, hogy van aki bedől neki. Szomorúan sok az áldozata az ilyen csalóknak.
2022. febr. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Biztos scammer. Inkább felejtsd el
2022. febr. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fárasztó96 ***** válasza:
Nincs semmilyen telefon...
2022. márc. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!