Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kriptóba vagy a tőzsdébe...

Kriptóba vagy a tőzsdébe érdemesebb jelenleg beletanulni?

Figyelt kérdés

2022. febr. 4. 21:18
1 2
 1/14 Pretorius25 ***** válasza:
7%
Én tőzsdét javaslom: www.etoro.com én ezen nyomom, és már vettem is ki pénzt belőle.
2022. febr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pretorius25 ***** válasza:
16%
Van demo mód, kapsz 100 000 dollár játékpénzt, amivel gyakorolhatsz. Aztán ha úgy érzed h belejöttél, akkor felrakhatsz rá valódi pénzt is.
2022. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Kripto, az aki tozsdet ajanl es etorot emlit attol semmilyen tekintetben ne kerj tanacsot.....
2022. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Pretorius25 ***** válasza:
15%
Miért? Mi bajod az etoro-val? Én 2020 novembere óta valódi pénzzel csinálom, és ez idő óta másfél milliót vettem ki belőle. Tehát működik.
2022. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Tőzsdét.
2022. febr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az etoroval az a baj, hogy a részvények nagy része cfd, nem birtoklod a papírt. Ha csõdbe menne, elveszítenél mindent. Emellett, nagyon nagy a spread, többe kerül neked így kereskedni mint máshol kifizetni a jutalékot.

Kérdezõ, ha hosszú távú befektetésben gondolkodsz (évek), akkor tõzsde. Ha rövid távon akarsz spekulálni, szinte mindegy, a tõzsdével kevesebb lenne a kockázat.

2022. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
Majd vigyázz, mert mindjárt megjelenik az a jóképességű, aki szerint a kripto egy piramisjáték és mindenki direkt mesterségesen tesz fel itt kérdéseket róla, meg mesterségesen írnak jókat, hogy így népszerűsítsék. 🤣
2022. febr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kriptovaluták piaca is gyakorlatilag ugyanúgy működik mint egy tőzsde, ezért "beletanulni" nem igazán tudsz külön-külön egyikbe sem. Ha a tőzsde fortélyait kitanulod, akkor 95 %-ban meglesz a tudásod a kriptohoz is.
2022. febr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Pretorius25 ***** válasza:
46%
Ajánlottam valamit a kérdezőnek, ( Etoro )amit személy szerint kipróbáltam, működik. Regisztráltam, toltam egy hónapig demo módban, majd feltettem valódi pénzt. Mikor ki akartam venni, nem sza.oztak, hanem kiutalták a dollárjaimat a folyószámlámra forintban. Működik, nem átba..ás! Nem értem hogy miért kellett lenullázni engem ezért?
2022. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert az etoro egy szar es tenyleg nem kell sok idot belerakni hogy egy normalis brokert talalj es nem egy olyant ahol olyan tag a spread hogy beleferjen a naprendszer...


De persze te ezt hasznalod hurra, ugyes vagy, ha mast hasznalnal kb 1-2 százalékkal tobbet keresnel minden traden.

2022. febr. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!