Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Szendrei Ádám gyerekről?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít, hogy lassan mindenhol őt látom és próbálja erőszakkal az oktató anyagait rám tolni. A könyv rövidítéseinek mi értelme van egyáltalán? Nekem ellenszenves ha valaki ennyire rám akar sózni valamit.
2022. febr. 9. 15:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Egy olyan ember, aki próbálja eladni a semmit.

Szakképzetlen életművész, aki nyomában sem érhet valódi szakembereknek.

2022. febr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
61%

Hamis guru. Nagyon jól gyümölcsöző szélhámos szakma ez manapság.

Ő abból akar meggazdagodni, hogy eladja neked annak az illúzióját, hogy ő tudja hogy miből lehet meggazdagodni.


"Aki tudja csinálja, aki nem tudja, tanítja."


Na ez a csávó ennek a nagyon tipikus esete.

2022. febr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Én megnéztem pár (ingyenesen elérhető) "oktató" anyagát. Alapvetően igaz amiket elmond/leír, csak éppen olyan általános lózungok, amivel semmire nem lehet menni. És persze mindezt egy csomó rizsával tálalva.


Most néztem meg pl. az egyik videóját, amiben arról van szó, hogy hogyan tudnál a hiteleidtől megszabadulni. A negyed órás videónak az volt a mondanivalója, hogy költs kevesebbet mint amennyit keresel, és amit így félreteszel abból előtörlesztesz/végtörlesztesz. Hát kösz szépen, magamtól rá nem jöttem volna...

2022. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
59%
Életemben nem hallottam erről a fickóról? Hol hirdet?
2022. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Face, youtube is bedobálja a hirdetéseit, videóit.
2022. febr. 9. 18:40
 6/29 anonim ***** válasza:
37%

Hát nekem egyik se …

Mondjuk, mindkét platform a keresési eredményeid, tevékenységeid alapján dobál hirdetéseket 🤣

2022. febr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
16%
Magát a szektort szerintem ezért nem érdemes leírni. Például nekem Mészáros Péter A falevél című könyve nagyon tetszett.
2022. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
84%

Erről a pasasról az az anekdota jut eszembe, amikor valaki felad egy hirdetést, hogy küldjenek neki 500 forintot és cserébe megírja, hogyan kell meggazdagodni. Aki küldött neki, az visszakapott egy válaszlevelet, amiben az állt, hogy "így".


Szendrei Ádám abból gazdagodott meg, hogy elmondja pénzért másoknak, hogy hogy kell meggazdagodni. De ezt is amolyan nesze semmi fogd meg jól típusú szövegeléssel. Egy igazi tenyérbemászó pojáca, aki már akkor gyanús kell, hogy legyen, amikor az kritikus kommenteket törli a csatornán, majd teljesen letiltja a kommentelést. A szokásos agymosó ember, aki valójában egy nagy nulla, csak épp elhiteti másokkal, hogy nem az és ebből szépen megél.

2022. márc. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Én a videóit kiváncsiságból meg szoktam nézni. De nekem is kissé ez a benyomásom róla. Ilyen nesze semmi fogd meg jól. Eddig számomra nem sok értelmeset/újat mondott.
2022. máj. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Én most pl a gazdag papa szegény papa hangos könyvét hallgatom. Egyszer mindenképp hallgasd meg azt is. Meg a bábel leggazdagabb emberét is.
2022. máj. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!