Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Szendrei Ádám gyerekről?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít, hogy lassan mindenhol őt látom és próbálja erőszakkal az oktató anyagait rám tolni. A könyv rövidítéseinek mi értelme van egyáltalán? Nekem ellenszenves ha valaki ennyire rám akar sózni valamit.
2022. febr. 9. 15:59
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
36%

"Ha ennyire egyszerű lenne ez, mint ahogy ez a pojáca előadja, akkor miért nem dúskál mindenki a részvény-osztalékokban és "passzív" jövedelmekben?"


Ha tíz éve befektettél az amerikai részvénypiacba a megfelelő alap megvásárlásával, akkor az akkor befektetett 3 millió Ft-ért, ma 22 millió Ft -ot tudsz kivenni.


Persze nyilván aki teljesen segg a tőzsdéhez, meg biztosítási ügynökökkel szerződik le, meg itt hörög az oldalon minden ilyen témára, azt nem fenyegeti ilyesmi.

2023. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
49%

21: Igen, ha az S&P500.fa fektettél, akkor igen. Ha mondjuk a japán NIKKEI-be, ami évek óta oldalazik, akkor meg egy helyben jársz.

Ezen kívül 10 éves 3 millió kb. annyit ért, mint ma 10, szóval lett kb. 12 millió reálhozamod. Ez szép és jó, de "meggazdagodásnak" azért nem nevezném.

Azt meg mondjuk a hülye is tudja, hogy a buy&hold hosszútávon jellemzően működik, ehhez nem kell egy tenyérbemászó vigyori gyerek hülyeségére befizetni 4000Ft-ot...

2023. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
36%

"Azt meg mondjuk a hülye is tudja"


Az átlag ember a bankba is alig meri berakni a pénzét, mert attól retteg hogy ellopja a bank...

2023. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek nem attól rettegnek, hogy a bank el fogja lopni a pénzüket hanem olyan kevés a kamata, hogy nem éri meg nekik foglalkozni vele. Az más kérdés, hogy valaki ráér ezzel foglalkozni. Senki sem gondolja azt, hogy ellopják….
2023. okt. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
6: Youtube-csatornája van.
2023. okt. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

24: Pedig most már sajnos ellopják.


10 M Ft-ot loptak a számlájáról, a bank és a rendőrség tehetetlen - de a részleteket vizsgálva inkább az rajzolódik ki, hogy bűnszövetségben vannak.

[link]

[link]


Olvasd el a kommenteket, 100-ből 7-8 ember írja, hogy tőle is loptak már így.

Ez IDEI jelenség!


"Azt gondolom,hogy ez a rengeteg hasonló eset és a telefonos/netes csalások mögött amik soha ilyen nagy mértékben nem történtek eddig,ezek mögött is a kormány áll.Rászabadították a lakosság,méginkább a vállallkozások bankszámláira a kiber-kalóz "fürkészek és portyázók"hadát....

Nagyon sok pénz tűnik el és mehet a polgár akárhová,senki nem segít.1500 Ft-okkal rántottak le engem is nemrég a Telekom nevét felhasználva,és a szolgáltató meg az OTP csak egymás közt dobáltak de senki nem adta vissza a pénzt,csak állandóan aktiválhattam az új kártyákat a letiltottak helyett.Persze mindig a leemelés után toltották illetve hívtak hogy "gyanús tranzakciót észleltek"

Miért nem előtte??....Tanúja voltam egy esetnek a rendőr(e)ségen is,amikor a sírdogáló nőnek csak annyit mondott az illetékes,hogy nem valószínű,hogy visszakapja a lenyúlt 100 ezreit!!

Az én 1500 forintaimmal nem is mentem rendőrségre...Amióta postán fizetem a Telekom számlám nem pedig az alkalmazásukban,nem próbál leszedni 1500-al sem a "telekom" nevű csaló.

Szóval tuti,hogy a kormány és a bankok lopnak meg ilyen módon (is) minket.Bizonyíték az,ahogyan (nem) kezelik az ilyen ügyeket.

Bezzeg a titkos megfigyelések működnek,akiről amit csak akarnak naprakészen tudnak mindent.Tehát,ha akarnák megtudnák akadályozni,el tudnák fogni őket,de gondolom felsőbb utasításra elfordítják a fejüket,vagy pont ők csinálják,ami szerintem a legvalószínűbb...."

2023. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
85%

@17:09


"Amióta postán fizetem a Telekom számlám nem pedig az alkalmazásukban,nem próbál leszedni 1500-al sem a "telekom" nevű csaló."


Jó nagy marhaságot írtál.


A telekom-alkalmazásban biztosan nem fog lehúzni senki. Főleg nem egy csaló.

2023. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Idegesítő, hogy állandóan feldobja a videóit a YouTube hirdetésként. Ugyanazokat a dolgokat mondja, mint a többi hasonló "motivációs tréner", de úgy adja elő, mintha ő egyedül tudná a siker kulcsát. Közben meg üres frázisokat ismételget, ennyi nem elég ahhoz, hogy valaki sikeres legyen. Ennyi erővel mindenki az lenne, aki megfogadná a tanácsait.
2023. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik videójában megfogalmazza a "gazdagság titkát egy mondatban": "költs kevesebbet, mint amennyit keresel és a különbséget fektesd be bölcsen."


Na eeez igen! Ki gondolta volna, hogy annak lesz sok pénze, aki nem költi el a teljes jövedelmét? Mekkora igazság..

Mondjuk arról nem beszél, hogy ma Magyarországon hány ember tud annyit félretenni, hogy az értelmezhető hozamokat termeljen. Szerintem aki ma félre tud tenni havi 100 ezer forintit, az már egy elég szerencsés ember, de havi 100 ezerből egy emberélet alatt nem lesz 100 millió, aminek a hozamaiból már meg lehetne élni.


Az összes ilyen motivációs nagyokos azzal próbál bevágódni a nézőknél, hogy triviális, bárki számára elérhető megoldásokat mond, tehát a kevésbé sikeres, alacsonyabb jövedelmű néző sem érzi kirekesztve magát. Az más kérdés, hogy a havi megtakarítási képesség és a gazdagság között azért elég széles a skála, de ő megpróbálja ezt egyszerű sztorinak eladni.

Ha elkezdesz vele vitatkozni a komment szekcióban, akkor azért érvekre ne számíts, csak a hozzászólásod törlésére és a kommentek kikapcsolására. Igazi kis tenyérbemászó pojáca, aki szerintem maga is tisztában van vele, hogy amit előad, az bullshit.

2023. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!