Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Szendrei Ádám gyerekről?

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít, hogy lassan mindenhol őt látom és próbálja erőszakkal az oktató anyagait rám tolni. A könyv rövidítéseinek mi értelme van egyáltalán? Nekem ellenszenves ha valaki ennyire rám akar sózni valamit.
2022. febr. 9. 15:59
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%

"Én most pl a gazdag papa szegény papa hangos könyvét hallgatom."


Én olvastam (az eredetit, nem tudom hogy a magyar hangoskönyv verzió át van dolgozva vagy tükörfordítás, de gondolom az utóbbi), hát nem kell elájulni tőle.

Vannak benne jó gondolatok, de mindent egy tucatszor elismétel, kicsit más megfogalmazásban, rengeteg sallang körítéssel. Ugyanezt a 300+ helyett maximum 30 oldalban is meg lehetett volna írni, úgy hogy az érdemi tartalom 100 %-ig benne maradjon. Akkor tényleg jó lenne.

2022. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
78%

"Én most pl a gazdag papa szegény papa hangos könyvét hallgatom."


Én erről a könyvről azt hallottam, hogy az ilyen self-help meg sikerguru szélhámosságok szentírása, de hogy igazából semmi életmegváltó dolog nincs benne.


Az egész könyv elvileg úgy futott fel, hogy valami MLM-es cégnél az USA-ba elkezdték terjeszteni a sok hülyének hogy ebbe a könyvbe mekkora okosságok vannak, és a sok hülye elhitte, hogy attól lesz gazdag, üzletileg sikeres, hogy ilyen lózunggyűjtemény fércműveket olvas.

2022. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
61%
Rettentően idegesítőek a hirdetései a Youtube-on. A "Hallottál már a netflixről..." csávóval együtt lökném le a Taigetoszról.
2022. okt. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Bacho2 válasza:
35%

Sziasztok,


Imitt találtam egy releváns Nyílt levelet:


[link]

2023. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
24%
Meghallgattam Szendrei Ádám legutóbbi pénzügyi alapozó tréningjét az alapján írnám le a tapasztalataimat. Számomra speciel adott új hasznos információkat. Persze nem ettől az előadástól leszel profi befektető, nyilván aki erre számít csalódni fog. Én úgy hallgattam meg ezt az előadást, hogy azért már jó pár óra személyes kutatómunkát bele öltem a témába. Persze még mindig csak a felszínt kapargatom, de azért vannak fogalmaim. De az előadás melletti élő chat-ből azt szűrtem le, hogy volt csomó ember, aki teljes alapon nélkül, fogalmatlanul hallgatta, na ők lehet, hogy csalódottan távoztak. Mivel én a háttérismereteimmel tudtam követni, hogy mikor miről van szó, de tőzsdetémánál akik teljesen nulla háttértudással voltak látszott hogy nagyon hamar elveszítik a fonalat, keverik a szezont a fazonnal, teljes zavar. Ilyen szempontból az „alapozó tréning” név kicsit megtévesztő, ha valaki tényleg „alapozni” akar, mert néha már annyira belement Ádám a témába, ahol egy teljes alapok nélküli ember elveszik a hallott információkba. Ami még nem volt annyira szimpatikus, bár erősen számítottam rá hogy ez lesz, hogy az előadás vége felé lévő szegmens a további értékesítésre futott ki. Hogy vedd meg csak most éjfélig a „négy az egyben” oktatóanyagát, ami 500ezer Ft de csak most csak neked csak éjfélig 90ezer, és elégedettségi pénzvisszafizetési garancia, és ezzel már hú de nagy ász leszel a tőzsdén az elkövetkező 30-40 évre. Ezeket nem vettem meg, szóval ezek anyagáról nem tudok nyilatkozni. Egyáltalán nem biztos hogy nem jók, vagy nem érnék meg, nekem csak a nagyon nyomulós marketing nem tetszett. Összességében számomra hasznos volt, kaptam új infókat, de ha teljesen laikusként néztem volna meg, lehet, hogy csalódott lennék, mert csak még nagyobb kavar lenne a fejemben mint volt. Azt a 4ezer Ft-ot nem sajnáltam rászánni, nekem ennyit megért.
2023. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15: Aha, tehat, akkor vedd meg a 90 ezres anyagot is, hogy megtudd mitol leszel asz a tozsden. Idaig azt igerte a 4 ezres programban is, hogy megmondja a szent gralt neked, hogyan verd le a profikat a tozsden es csinalj 2 szamjegyu hozamokat.
2023. szept. 13. 09:35
 17/29 anonim ***** válasza:
60%
Szendrei Ádámnak cakk-pakk 6,4mFt-ja van (egyik videójában a laptopján meg volt nyitva a számlakimutatása), ez nem egy olyan eget rengető összeg, hogy ezért már gurunak nevezhessük és érdemes legyen neki 100 000-ket kifizetni okításra.
2023. szept. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
12%

@08:00


Az online tanfolyamán amin voltam durván 1000 néző volt (de biztos írja majd valami nagyokos hogy azt is meghamisította) Az 1000*4000Ft. Az azt jelenti hogy egy ilyen pár órás előadáson csinál 4.000.000Ft bevételt. Ami nyilván nem a teljes haszna, mert alkalmazottai is vannak meg adózik stb...

Volt egy pár éve kritikus hangvételű cikk róla, ott olvasták ki valami nyilvános cégadatokból, hogy a cége amire ez az oktatási rendszere van felépítve, éves szinten valami 80 millió bevételt termel.


Lehetne egyébként normálisan vitatkozni róla hogy mennyiben hiteles a csávó, vagy mennyiben nem, mennyire hasznosak az anyagai vagy mennyiben nem. De csomó fikásorrú tényleg csak büfögni tud a témában, hogy ha nem szidod a csávót két pofára, akkor biztos csak a reklámot csinálod neki. Ez viszont szánalmas.

2023. szept. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%

@09:35


Ez a kritika mondjuk teljesen jogos. Én sem tudtam meg az előadásból hogy hogy lehet megverni a profikat. Bár aki tényleg elhiszi hogy egy 4000Ft-os kurzusba ezt bárki megosztja vele, az amúgy is menthetetlen.

2023. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
59%
Őszintén: ha 4 ezer forintba kerülne a gazdagság titka, akkor szerintetetk lenne még szegény ember? Ha ennyire egyszerű lenne ez, mint ahogy ez a pojáca előadja, akkor miért nem dúskál mindenki a részvény-osztalékokban és "passzív" jövedelmekben?
2023. szept. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!