Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ha a munkahely...

Mit tudok tenni ha a munkahelyen a főnököm átpakolja a dolgaimat?

Figyelt kérdés

Próbaidőn vagyok a cégnél, titkárnőként dolgozom. A közvetlen felettesem szólt annak a másik főnöknek (vezető aki szintén adhat feladatokat, meg vele is kell egyeztetnem) aki másik irodában dolgozik alapvetően, hogy az irodaszerek az asztalom alatt egy dobozban vannak, és ez nem tetszik neki. Erre a hölgy bejött és kipakolta az egyik nyitott polcra az irodaszereket, meg az apróbb irodaszert is. Mondja nekem hogy neki szólt a közvetlen felettesem. Mondom akkor akartam átpakolni a dolgokat, amikor a kis konténer megérkezik, hogy abba bele fogok pakolni, de még nem kaptam meg. (Nemrég lett rendelve) Én ilyennel még nem találkoztam, hogy munkahelyen hozzányúltak volna a dolgaimhoz, meg az asztalom körül is amiket használok, mások átpakolták volna. Azt tudni kell hogy a vezetők külföldiek, aki pakol ő se magyar. Nem tudom érthetően hogy mondjam meg neki hogy ezt a magyarok nem szokták, mi nem nyúlunk a másik asztalán lévő dologhoz, pláne kérdezés nélkül. Szeretnék hosszú távon itt dolgozni, de ez most elbizonytalanított, lehet mert külföldiek mások ennyire a szokásaik én meg ideges leszek ettől. Szóval nem a legjobb munkahely ezek szerint, ez bizonytalanított el. Kulturált helyen ilyet nem csinálnak. Javaslatok hogy ilyen esetben mit tennétek vagy hogy adnátok a tudtára (konfliktus nélkül) vagy volt-e hasonló szituáció és hogy oldottátok meg?


Köszi a válaszokat előre is.



#munkahely #felettes #Pakolás, átrendezés #Kérdezés nélkül
2022. febr. 19. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az fontos itt hogy milyen kornyezetben dolgozol

ha pl ez egy komoly ceg ahol fonokodhoz fontos partnerek erkeznek targyalasra akkor nem fest jo kepet hogy a foldon dobozban vannak irodaszerek, nem egy rendezett komoly kepet ad.

nyilvan ilyenkor is jobb elobb megkernek teged ra mielott ok megcsinaljak, de viszont ha megkertek es te nem tetted akkor nem maradt valasztasuk

2022. febr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Épp ez a baj, hogy nem szólt senki. Amúgy meg olyan a hely, hogy több év után vettek fel engem, úgy hogy nem volt állandó ember, ezért hiányoztak irodaszetek, tárolóeszközök, stb. Szóval adtak egy asztalt számítógéppel és egy tollal amikor itt kezdtem kvázi. Jeleztem hogy szükség van irodai berendezésre rögtön. De már az első héten is jött ez a főnök és mintha ő dolgozna ott odébb tette a dolgokat az aszralomon. Megértem én is hogy ki kell néznie a helynek szépen, de nem biztosítják hogy tárolhassam a dolgokat. Meg hogy nem szólnak nekem először. Olyan mintha nem vennének komolyan vagy nem tudom. Vagy eleve kulturájuk más.
2022. febr. 19. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora hisztit néhány irodaszer miatt
2022. febr. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen náció? Szót értesz velük?


Könyveld ezt a dolgot magadban. Ha ők ilyen emberek, hogy szeretnek kihagyni dolgokból, rendezkedni, levegőnek nézni, akkor ennek lesznek további megnyilvánulásai is. Gondolom, van próbaidőd.

2022. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"de nem biztosítják hogy tárolhassam a dolgokat."


Az előbb írtad, hogy megrendelték az tárolót, csak még nem jött meg. várj türelemmel és ennél nagyobb bajod ne legyen a cégnél.


Mondjuk a főnököd is kérdezhetné, hogy mégis hogy gondolod, hogy egy nívós cégnél a földön tárolod a dolgokat?


Amúgy milyen nemzetiségű a főnök/cég?

2022. febr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez hogy a magyarok ezt nem szokták? Te miről beszélsz?? Nem gondolod, hogy enyhén túl van ez reagálva? Képzeld nálunk shared deskek vannak, ergo semmilyen tárgy nem lehet az asztalon a monitort leszámítva. Egy ilyen helyen mit csinálnál?
2022. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hintalow ***** válasza:
100%
A kètkomponensű ragasztót nem szedi fel semmi többet :)
2022. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem keress másik munkahelyet, nekik is jobb lesz.
2022. febr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!