Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen esetben?...

Mit lehet tenni ilyen esetben?Fogyasztóvédelem esetleg?

Figyelt kérdés

Van egy 1 évig érvényes 10 alkalmas bérletem infratrainerre egy szalonban. Terhes lettem, gondoltam majd lehasználom szülés után. Erre most bezár a szalon még az 1 év lejárta előtt. Én persze nem tudom lehasználni a maradék alkalmakat, a barátnőimnek sem jó.

A szalon természetesen a pénzt nem akarja visszaadni, sőt még engem vettek hülyére, hogy én azt eddig miért nem használtam le. Vajon miért?! Szemmel látható már az oka. Semmi megértés vagy kompenzáció az irányomban csak a bunkó stílus...



2022. febr. 23. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogyha azért zár be, mert csődbe megy, akkor nem sokat tehetsz, veszteségként le kell írnod. Meg kell nézni, hogy az általános szerződési feltételek szerint milyen módon váltható vissza bérlet. Ha visszaváltható volt akkor abban az értékben követeléssel léphetsz fel a felszámolóbiztosnál, aki felvesz a hitelezők sorába.
2022. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a te 'hibád'hogy nem használod le, csak az egy év legvégén. Sajnos nem tudsz mit tenni
2022. febr. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, elvileg csődbe mentek. Ez egy kiwisun franchise szalon, nem tudom mi náluk az ÀSZF.

Én nem úgy érzem, hogy az én hibám lenne, hogy nem használtam le. Főleg, hogy ha akartam volna akkor sem tudtam volna. Gondoltam jó lesz majd szülés utánra, hiszen úgy vettem, hogy 1 évig érvényes.

És talán beletörődtem volna, hogy ezt buktam. Na de amikor rákérdeztem, hogy ilyen esetben mi van még velem beszéltek bunkón. Holott én egy olyan szolgáltatásra fizettem, ami 1 évig felhasználható kellene, hogy legyen...

2022. febr. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!