Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A webshop-on vásárolt termékek...

A webshop-on vásárolt termékektől el lehet állni 14 napon belül. Mi lesz a visszaküldött termékekkel?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy eladják valakinek úgy, mintha neki adnák el először?

2022. márc. 14. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak a mi gyakorlatunkat tudom felelősen leírni.

Kevés olyan termékünk van, amelyet zárt dobozban kapunk, és adunk el.

Ha a visszaküldött termék teljesen kifogástalan állapotban van, akkor a boltunkban eladjuk.

Ha használatot nem befolyásoló dolgot tapasztalunk, akkor csökkentett áron eladjuk a boltban. De jelezzük is ezt a körülményt.

Használt, hiányos, újra el nem adható terméket nem vagyunk kötelesek visszavenni. Ha akad ilyen, mérlegeljük, érdemes-e megküzdeni a vevővel.

2022. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden tovabbi nelkul, Alza-val mar jartam ugy hogy nyilvanvaloan visszakuldott termeket kaptam, amit amugy hibas termekleiras es ebbol adodoan szamomra hasznalhatatlan mivota miatt ugyanugy visszakuldtem.
2022. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Alza mindig jelzi, ha bontott, újracsomagolt termék van a kínálatban.
2022. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát függ a cégtől és a terméktől, sokszor sajnos megsemmisítésre kerülnek bizonyos áruk, mint ruhák, szépségápolási termékek és társai.

Sőt pl amazonnál nem ritka hogy drága elektronikai eszközök mennek kukába.


De vannak olyan cégek akik vagy eladják olcsóbban vagy eladják árverezésre

2022. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, az alza pont egyértelműen jelzi az újracsomagolt cuccot, emag/edigital, mediamarkt is
2022. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!