Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vállalkozók mindent megtehet...

A vállalkozók mindent megtehetnek?! Többi lent

Figyelt kérdés

egy vállalkozónál kaptam munkát.3hete vagyok ott hétfőtől vasárnapig 12óra mindennap.bejelenteni nem hajlandó,kevés az ember hajtás van,a védőeszközöket nekem kell vinnem(kesztyű,védőszemüveg).a másik:

az ország másik felébe akar kiküldeni hármunkat egy hétre,úgy hogy a szállást és az utiköltséget velünk akarja kifizettettni az amúgy se sok fizetésünkből.

kértem 2nap pihenőt(fizetésnélküli 2nap),mert eddig csak aludni jártam haza,de úgy néztek rám mint a véresrongyra.

nagyon nehéz (normális)munkát találni,de mégis...


mit tehet a melós ilyenkor?voltatok már hasonló helyzetben?


2010. szept. 14. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ki vagy szolgáltatva, akkor nehéz valóban. bejelentheted, de úgyse fogod, mert akkor te is elveszted a melód.
2010. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha tényleg komolyan gondolta,hogy még én fizessek,hogy dolgozhassak,akkor annyi volt,többet nem megyek.

csak az a szomorú hogy biztos vagyok benne,hogy lesz más aki bevállalja.

2010. szept. 14. 15:26
 3/5 anonim ***** válasza:

bizony lesz más.

kérdés, hogy találsz e más melót. ha igen, akkor lépj le!

2010. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondj fel és válts!
2010. szept. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmit nem tehet a melós. Mivel te nem is vagy melós papíron. Mind a ketten feketemunkában vagytok, adót csaltok, és mindkettőtöket megbüntethetnek érte. Szóval ha meg akarod fojtani, azzal a saját nyakadat is összeroppantod.


Ahogy írták, a megoldás az, hogy ha nem tetszik, ott kell hagyni. Csak akkor meg ugye pénz se lesz. Ezt neked kell eldönteni.

2010. szept. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!