Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem rendeznek olyan...

Miért nem rendeznek olyan versenyeket, hogy ki tud több pénzt keresni 60 perc alatt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 12. 05:08
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Mert semmi ertelme.


Nem 60 perc alatt kell sokat keresni hanem 60 ev alatt. Legalabbis egy befekteto igy gondolkodik

2022. ápr. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És mit szeretnél nyerni vele ?

Ha pénzt, akkor csinálhatod solo-ban is versenytársak nélkül.

2022. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2# 😀😅🤣 Igen, ez lehetne igaz is.🙂


De itt arról van szó, hogy a világban így is egyfajta "verseny" zajlik, hogy ki a leggazdagabb, ki rendelkezik a legnagyobb tulajdonnal, vagyonnal, és persze az sem utolsó kérdés, hogy mikorra lesz a leggazdagabb..?!


Szóval ha lenne egy ilyen rendezvény, ahova kvázi "bárki" benevezhet, hogy viaskodjon, kecsegtesse a tudását, hogy ő a legügyesebb, legokosabb aki még akár 60 másodperc alatt is legyőzi a másikat pénzkeresésben.

Azért az nem lenne kis szó, hogy ki nyere, és az is érdekes lenne, hogy hogyan tenné mindezt egy verseny keretein bellül.

Még egy műsort is lehetne ilyenből csinálni, némi "kis" segítőeszközökkel (pl számítógép, asztal, internet, telefon, toll, papír, és egy vonalzó🙂).

2022. ápr. 13. 00:58
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Bármennyire is tetszik ennek a gondolatnak a menete, ilyen valószínűleg soha sem lesz.


Ha itt monst a leg gazadagabbaknak kéne beszélniük arról, hogy hogyan szerezték a vagyonukat, szerintem az távol áll a "self made man" stílustól.


Ilyenek vagy olyan családba születtek bele ahol tovább viszik a családi vagyon gyarapítást, vagy pedig ilyan módonon, olyan mennyiséget birtokolnak, hogy ha ez nyilvánosságra kerülne akkor az emberek erősen kezdenének áskálódni, hogy pontosan hogyan is történt ez.


Egyszóval szép meg jó gondolat, csak ne felejtsd el azt, hogy a mai világban, ahol "mindenki tudhat mindent" pont az a lényeg, hogy bizonyos dolgokról ne tudjanak szinte semmit. Gondolj bele, mindenki körmére néznének nagyon sok szempontból és az nem biztos, hogy jó lenne nekik. Ha én lennék a leggazdagabb a világon (persze nem papíron, hanem real én birtokolnám a leg nagyobb vagyont), akkor én sem kérnék abból, hogy 0-24 valaki folyton at vizsgálja, hogy hogyan is szereztem ezt mind. Arról nem is beszélve, hogy szabálytalanságokat, meg hibákat azokat úgy is találnának ha nagyon akarnának, csak hogy egy kicsi csurogjon nekik a mézes csuportból.


Szóval ezért nincsenek szerintem ilyen műsorok. A leg gazdagabbak amúgy sem azért gazdagok mert önmegvalósították az álmaikat, hanem azért, mert olyan helyre, családba születtek, ahol ez úgy mond tradíció, hogy a gyerek viszi tovább a több 100 éves businesst.

2022. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A gazdagok gondolkodása más. Minél szegényebb valaki annál rövidebb távon gondolkodik. A napszámos a napi létben, a munkás havi szinten, a következő fizetését alig várja, a középosztály, felső középosztály években gondolkodik, a gazdag pedig évtizedekben, sőt generációkban. A gazdag befektet, önmagába, tanulásban, kapcsolatokba, anyagilag is ezt teszi, mert tudja, hogy hosszú távon nyer vele. Aki diófát ültet sem valószínű, hogy magának teszi. Ezért nem valószínű, hogy egy gazdag gondolkodása, semmi megállnak a helyüket egy percben mérhető versenyben. A legvalószínűbb, hogy egy nyomorban élő vagy egy hajléktalan nyerne. Neki kell napon belüli problémákat megoldani, nem a gazdagnak. Nincs benne tapasztalata, más a koordinátarendszer a fejében. Hosszú távon a gazdagé működik jobban.
2022. ápr. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Érdekes szemszögből nézitek a kérdést!😀 Ami végülis érthető, s nem baj..

Én viszont lehet hogy elkezdem az alapokat kidolgozni. Lehet, hogy nem 1 perc lesz a cél, de az már igen, hogy ne havi kifizetésű pénzt keressek, sem napi leosztásban, számításban számoljak a szorzótáblán.

Bár az órabér már elgondolkoztató. Főleg teljesítmény bérben.

Egy órát foglalkozol valami viszonylag értékes dologgal, akkor 1 hét gyakorlás után, tudsz-e ilyen játékot játszani?


Amúgy 1X-2X már próbáltam olyat, hogy 1 óra alatt értékében nézve 20 X 100 Ft-ot sikerült beszereznem magamtól kitalált módszerrel, ez mondjuk hasonlít az elképzeléshez, de ha ezt tudnám autómatizálni, és minden nap, minden órájában tudnék 20 X 100 Ft értéket beszerezni, akkor már egész jó, és kecsegtető eredményekkel szolgálhatnék minden érdeklődőnekm🙂😀

De ez egyenlőre csak alkalmi sikernek számít.


De bevallom még nem is próbáltam csak arra öszpontosítani, hogy magamtól óránkénti teljesítményemnek legjavát arra fordítsam, hogy pénzt, vagy pénzértéket képviselő dolgokat szerezzek be...

Még az is lehet, hogy kisülne valami jó!😀


De több szem többet lát alapon, társakat is beillesztenék a képletbe, s úgy nagyobb tán az esély, hogy együttesen kitaláljuk a képletet.. a pénzkeresési képletet..:)


Szurkoljatok, mert a befolyó pénz 49%-át, csak olyan fejlesztésekre fordítanám, amivel minden olyan dolgot felfejlesztenék, amit szeretek használni, vagy használnék ha minden szemszögből megfelelne (csak mondjuk túl drága, vagy nem megfelelő még a működése..)


Szóval szinte minden hasznosat, és jót fejlesztenék, és a meglévő bizonyos %-ból még a már közhasznú találmányaim valósítanám meg.:)


Szóval ha beválik, mindenkinek, ill. Sokaknak jobb lesz az életének körülményei!😀

2022. ápr. 14. 01:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2022. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!