Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem bírok már a...

Mit tegyek ha nem bírok már a jelenlegi munkahelyemen dolgozni de nem találok mást?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon rossz a csapat, rettenetes a vezető. Egy év alatt 15 ember mondott fel. Aki nem áll be a sorba a nyalisok közé kicsinálja. Már egyre többször jövök úgy dolgozni,hogy nagyon rosszul érzem bent magam. Jelenleg 3 kollégám biztos,hogy fel fog állni azonban nekik már most van másik lehetőség. Nekem még egy évem van diplomáig addig sajnos csak érettségivel rendelkezem. Nagyon sajnálom,hogy nem előbb mentem egyetemre de sajnos először szakmákat szereztem amivel nem tudok elhelyezkedni. Szociális területen dolgozom de magán cégnek, ápolóvégzettségem van illetve gyógy és sportmasszor, vendéglátó de nem tudok 12 órát vállalni mert vannak állataim amit gondoznom kell reggel-este és nem fér bele az éjszakás műszak sem a több műszakos rend mert nem lenne rendszerünk. Teljesen tanácstalan vagyok mit tegyek,de érzem nem bírom már sokáig. Maga a szociális szféra rendben van szeretem ha jó a közeg de itt most sajnos nem adatott meg, és észak borsodban élek ahol kevés a lehetőség. Te mit tennél?

2022. ápr. 12. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
elmész munkanélkülire.. lesz 3 hónapod melót találni.. vagy még több ha a tartalékaidat is elkezded felélni.
2022. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzeted, ugyanebben a cipőben járok én is. Decembertől keresek állást, volt sok interjúm, de eddig semmi, szintén borsodban, szintén azért utált ki a főnököm, mert én nem vagyok hajlandó a kutyája lenni.

Sok erőt és kitartást kívánok Neked! Remélem hamar eljön majd a mi időnk is, amikor felmondhatunk.

2022. ápr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idegileg és egészségileg is rá fogsz menni. Akkor pedig még nehezebb munkát találni. Tudom, végigcsináltam.


Nekem akkor sikerült munkába állnom, amikor kihevertem lelkileg az előző 3 évemet. Addig nem tudtam "eladni" magam. Utána csak úgy jöttek a lehetőségek, pedig általában nem utánam kapkodnának a munkáltatók. Idősebb kor, óvodás gyerek, ingázó...


5 és fél hónapot voltam otthon, ebből 90 napig álláskeresésit kaptam, a többi időszakban a tartalékaimból éltem. De nem bántam meg. Volt időm összerakni magam.

2022. ápr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyógy- és sportmasszőrként egy percet nem dolgoznék alkalmazottként.


Vállalkozás kivált, ingyen van, s masszőrködni azonnal. Már ha valóban tudod és szereted is. Ha másként nem megy, akár házhoz is mehetsz.

2022. aug. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!