Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Bemennél dolgozni betegen a...

Bemennél dolgozni betegen a munkahelyedre, úgy, hogy már az egész családod is elkapta, tehát tudod, hogy tuti elkapják?

Figyelt kérdés

Tehát képes lennél még a munkatársakat is megfertőzni, hogy aztán az Ő családjuk is megbetegedjen?

Csak mert Velünk ez történt és nem tartom valami szép dolognak:)


2010. szept. 16. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem mindegy, hogy hol dolgozol. Vannak sajnos olyan munkahelyek, ahol a kutyát nem érdekli, hogy kit fertőzöl meg, mert a főnök azt mondja, sok a munka, jönni kell. Nem mindenki teheti meg, hogy otthon marad. Nálam is volt a régi melóhelyemen, hogy beteg voltam, szóltam, hogy maradnék otthon (nem is akartam másokat fertőzni, meg rosszul is voltam), de főnököm azt mondta, hogy ha nem halálos betegségem van, akkor nyomás befelé, mert a határidős melónak kész kell lenni. Ha nem, akkor kezdjek el más munka után nézni.
2010. szept. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is kevesen vagyunk, így sokszor ha beteg is vki jövünk. Kivéve ha már nagyon komoly. Most is a fél iroda beteg:(
2010. szept. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem muszáj, sőt egy egész éttermet is megfertőzhetek az influenzámmal, mert sokszor csinálok étlapokat amit kérnek egy-egy rendezvényre.


Pl tegnap vittem ki egy adag étlapot úgy, hogy épp jövök kifele az influenzából, tehát most csúnyán köhögök.


Jó mi?


Az van, hogy más nem csinálja meg helyettem, és a munkát nem mondhatom le, csak ha már meghaltam :)

2010. szept. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elég sz.r a helyzet, már elnézést a kifejezésért:D
2010. szept. 16. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!