Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nyernétek a lottón ugyanúgy...

Ha nyernétek a lottón ugyanúgy bejárnátok dolgozni?

Figyelt kérdés

Mondjuk a mostani 5 lottó nyereményét nyernétek meg. ( az most 900.000 millió)


Vállalkoznál?


Mibe fektetnétek?


Hova mennél el először nyaralni?


S egyébként mi a menete? Ekkora nyereménynél tényleg be kell menni a Szerencsejáték zrt.-hez?


Ha eljátszol a gondolattal hogy megnyered, mit érzel először? Öröm, izgatottság?



2022. máj. 3. 17:37
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Akkor a kérdésben van rosszul.
2022. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Thunderfairy ***** válasza:
62%
Hátralévő életemben már nem kellene dolgoznom. De jó lenne Istenem.
2022. máj. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Vennék 10 lakást olyan 400 millióért Győrben és Pesten, ingatlankezelőre bíznám a kiadást, ezt leadózva lenne havi 1 millió nettó bevétel. 200-ért vennék földet, kiadnám bérbe, 200ért állampapír, 80 menne kriptóba.

Maradék 20:

5 maradna számlán, ha bármire kell

5-ből kifizetném a diákhiteleimet

10ből pedig vennék egy 1-2 éves középkategóriás autót, meg pár olyan dolgot, amire eddig sajnáltam a pénzt (komolyabb gamer laptop, csúcskategóriás telefon, konzol, 2 hét ultra allinclusive nyaralás törökországban a családdal)

2022. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy sok milliós nyeremény lenne, azonnal ott hagynám a jelenlegi munkahelyem, pedig szeretem. De inkább utaznék a világban, szórakoznék fiatalon, mint dolgoznék.
2022. máj. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

Még egyetemre járok, viszont bejárnék dolgozni csak kötetlenebbül. Először biztos, hogy sírva fakadnék, mert annyi gondot meg lehetne ezzel oldani. Első dolgom lenne szüleim hitelét visszafizetni és felújítani a házat. Utána finanszíroznám egy álomnyaralásuk.

Állampapírba befektetnék, hisz ennyi pénzt nem szeretnék csak elszórni, viszont vennék egy házat, ahova beköltözhetnénk párommal. Nagy kert amiről mindig is álmodtunk, egy nagy konyha és 2 dolgozó szoba :)

Szerintem rögtön ez után (és miután kihevertem a sokkot, hogy tényleg nyertem) elmennék párommal valahova, ahonnan láthatnál életemben először az óceánt.

Vállalkozás sosem vonzott, maximum ingatlanba fektetnék be és kiadnám bérbe, így jönne onnan egy kis passzív fizetés is.

Azon kívül egy kis részét elverném a világ beutazására, illetve minden finomságra :D

2022. máj. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%
Én meg meztelen 18 éves lányokat alkalmaznék a házamba mindenféle feladatra. De előtte lefizetném a feleségemet,hogy ez ne zavarja. Lenne kopasz puncis, fazonos, nagymellű meg közepes mellű is.
2022. jún. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%

Ha már biztos, hogy enyém a pénz, akkor az első szerintem az lenne, hogy minden adósságunkat kifizetnénk.


Utána telefon a munkahelyre, hogy köszönöm szépen, ennyi volt, keressenek mást a helyemre (a mostani helyemen nagyon nem akarják, hogy elmenjek, ugyanis hianypozíció, de mégse keresek annyit, mint a többiek, talán emiatt se jelentkeznek oda nagyon). Elég volt, hogy mások parancsolgatnak. 4 órába talán elmennék futárkodni valahová vagy valami olyan helyet keresnék, ahogy egyáltalán nem kell megszakadni, de mégis van valami kis bevételi forrásom. El nem kapkodnám a keresést, ellennék otthon hónapokig és bőven válogatnék az álláshirdetések között.


Megcsináltatnám a 2003-as Suzuki Swiftemet full patikára, ahogy a gyárból kijött 19 éve. Meg nem válnék tőle, mert imádom.


Felújításokat csinálnék a lakáson, de csak nagyon alapdolgokat, mert az azóta elhunyt szüleim ezt már megtették 10-12 éve, akkor teljesen fel volt újítva minden.


Nyaralás nem vonz, max. néha legurulnánk a Balcsira 1-2 napra.


Kb. ennyi. Majdhogynem élném az eddigi életemet, de egy kicsit feljavítva.

2022. jún. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 szonata ***** válasza:
Ugyanúgy élnék tovább, mint előtte. Dolgoznék, mert a gondtalan élet veszélyes. Van a fejemben egy-két nagyon szegény, becsületes család, akiket meghívnék, hogy hogyan tudnék segíteni. Továbbra is az értékek, lelki boldogságok mentén élnék, mert a pénz könnyen a hatalmába kerít és mindent elveszthetek.
2023. febr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!