Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Srácok az van hogy be szeretné...

Srácok az van hogy be szeretnék fektetni kezdetekben kb 5 kilót majd akár venni több 10 milliós-os tételben is cripto-t és nem tudom mibe kéne BTC vagy ETH kezdőként, nem kamu a kérdés csak most eladtam egy nagy értékű ingatlant és ebből van rá?

Figyelt kérdés
Szeretném gyarapítani a vagyonomat aki ebben jártas szivesen várom a véleményék köszönöm

#Crypto values
2022. máj. 15. 20:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%
Aha,a értesz hozzá szerintem is. Ezért egy noname oldalon kérsz befektetési tanácsot. Ezért akarsz olyanba befektetni, amihez nem értesz.
2022. máj. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Forgatni? Ki vagy te? Egy kibszott soros györgy, warren buffet vagy elon musk, hogy azt gondolod, okosabb vagy, mint a piac?
2022. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
6%

Csak a bitcoin.


Privatra ne valaszolj, lenyuljak a penzed. Random capitalnal nyitasz 1 tbszt, veszel felere 21 shares bitcoin etpt, masik felere van eck bitcoint es 5 evig nem nyulsz hozza. Ennyi a nagy titok.

2022. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

" Kérlek ne hidd azt hogy én buta lennék a pénzhez"


A kérdésből meg a válaszaidból inkább az jön át hogy azt sem tudod eszik-e vagy isszák a pénzügyeket. Nagyon kamu szagú vagy.

2022. máj. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod legalább az egyik cegedet? Jöhet privatban is, nagyon várom.
2022. máj. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedélyállapot javító céget visz, kétirányú anális masszás is szerepel a repertoárjában.
2022. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyerekeim nem most jönnek a hírek hogy a sok naiv ember hogy bukja el a pénzét a kriptopénzeken? Az új kor tulipánhagymája, aki volt olyan hülye hogy felült erre a vonatra és nem szállt ki időben az most sirathatja a pénzét. Nekem úgy tűnik hogy a csúcshoz képest fele annyit sem ér. Aki időben szállt be az lekasszírozta a sok naiv tulipánhagymázó pénzét mikor 5-6-szoros áron kiszórta három év után. Aki meg az elmúlt egy évben vásárolt... szopóóóóóroller 😂😂😂
2022. máj. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!