Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az itthoni Rolex órákra...

Az itthoni Rolex órákra jelenleg mekkora a várólista? Egy gumi szíjas fehèrarany daytonát szeretnék.

Figyelt kérdés

Sosem volt még nagy értékű órám, de kinéztem egy meteorite számlapos daytonát, ami nagyon tetszik.

A listaára 35.000 euró magassága, de ha a chrono24-en nézelődök, akkor közel dupla ennyiért sincs eladó, csak dupla ár felett.


Olvastam, hogy várólista van az órákra, de mégis mekkora, hogy ekkora profittal adják el ezeket másodkézből?


Illetve hogyan működik egy ilyen vásárlás? Kell időpontot kérni, vagy csak menjek be? Foglalót megrendeléskor mennyit kérnek, ha kérnek? És mennyi időt kell várni rá kb?


2022. máj. 17. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


érdemes mondjuk őket felhívni első körben.

2022. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7%

🤣


14millios órát akarsz venni és itt kérsz tanácsot? 🤔

LOL! 😃


Barátom, ha ezt megengedhetned magadnak, tudnád hogyan kell megvenni...

2022. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük az alapoknál:


Bemész egy Rolex authorized dealerhez, mondod hogy xy óra érdekel.


Felveszik az adataidat és amikor beérkezik egy olyan modell akkor az értékesítő eldönti, hogy azt ki kapja azok közül akik érdeklődésüket fejezték ki.


Nincs érkezési sorrend meg ilyenek.


Van a Rolexnak egy guideline-ja ehhez, lehetőleg olyannak kell eladni, akinek már van vásárlási múltja, közöttük is minél több vatta újan vásárolt Rolexa van az illetőnek annál nagyobb az esélye.


Sok modell van ami el sem jut Magyarországra, pl Daytonából nem hogy fehéraranyat nem kapsz, de leginkább semmilyent, mert 5 évente ha egy alap acél verzió eljut ide már az is nagy szó. Arra is már rég megvan a vevő.


Szóval az egyetlen esélyes ha használtan megveszed egy flippertől tripla áron.


Ha meg hosszabb távon szeretnél új Rolexeket venni, azt fel kell építeni, több kereskedőhöz kell elmenni, ott jó kapcsolatot kialakítani, először alap modelleket beszerezni aztán szépen lépegetni felfelé. Nekem is volt, hogy GMT Master II modellre érdeklődtem, volt már OP-m meg Datejustom, aztán szólt az emberke, hogy van itt egy Hulk, és érdekelne-e, nyilván egyből mentem és megvettem. Szóval itt a kapcsolatok a legfontosabbak. De ez is 8 éve volt, azóta meg még durvábban visszatartják a készleteket.

2022. máj. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!