Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mobilbirodalom.hu-nál ha...

Peston kérdése:

Mobilbirodalom.hu-nál ha várólistán vagyok, elállhatok a várólistától?

Figyelt kérdés
A mai nap rendeltem náluk egy készüléket, és fel is hívtak, hogy van, de nem azzal a garanciával, amit én kértem. Megkérdeztem, hogy mikor lesz, 1-2 hetet ígértek, és várólistára írattam magam. Ha mégsem szeretnék várólistán lenni inkább, lemondhatom ezt mindenféle következmény nélkül? Egyelőre csak az ÁSZF-et fogadtam el, amit ha jól olvastam ad erre lehetőséget, de szeretnék biztosra menni.

2015. febr. 13. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

törvény még arra is ad lehetőséget, hogy elállj a szerződéstől 14 napig, miután megkaptad a telefont


amúgy meg nem értem mi a jó ezekben a szürke-importos gyártói garancia nélküli telefonokban..

2015. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Van garanciája, csak én 12 hónappal kértem, Ők meg 24-essel rendelkeznek, annyira nincs szükségem +15-ért.


Köszönöm a választ! :)

2015. febr. 13. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:

akkor még egyszer: NINCS GYÁRTÓI GARANCIA, csak valami kamu fos van, amivel nem mész semmire


amúgy sem értem, ha van a telefonból, akkor nem mindegy neki, milyen semmit nem érő garanciával adja el?

2015. febr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondolom rájátszanak arra, hogy "hát, csak 24 hónappal van, ha úgy esetleg jó, meg adunk kedvezményt", és ha valaki belemegy, már nyertek az üzleten. Nekem legalábbis mondták, hogy 54 lenne 24 hónappal, de mivel utolsó kettő van, meg hogy nem volt, ezért most 46-ért vihetem... biztos valaki el is fogadja ezt.
2015. febr. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!