Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy a büntetés-...

Van rá esély, hogy a büntetés-végrehajtási intézetben dolgozzak ha várólistás vagyok?

Figyelt kérdés
Felvételiztem a bv-be és minden alkalmassági sikerült beleértve a környezettanulmány is. Felhívtam többször is a bv-t és csak annyit mondtak, hogy mindenem sikerült és várólistán vagyok. Van e esély arra, hogy a közeljövőben szólni fognak nekem, hogy felvettek?

2015. márc. 12. 15:47
 1/4 jackson666 ***** válasza:
Szard már le keress másik normális munkahelyet.. nem egy ismerösöm otthagyta olyan szar melo... elrángattak mindeféle vizsgálatra mostmeg várjál mig adnak melot. Ha nagyon érdekek hivdfel őket ogy most fekvettek vagy sem....
2015. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már hívtam őket nem egyszer és konkrétumot nem mondtak, csak annyit hogy várólistára tettek. Csak azt nem értem, hogy akkor miért csináltatták meg velem a felvételiket?....
2015. márc. 12. 16:07
 3/4 jackson666 ***** válasza:
Szerintem akkor a sikeres felvételizők közül is válogatnak ezért. Keress más melot jobban jársz.
2015. márc. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is erre tippelek.... Csak szerettem volna hivatásos állományban dolgozni, de sajnos anyagi okokból nem tehetem meg hogy évekig nappali tagozaton tanuljak és a bv egy jó lehetőség lett volna hogy hivatásos személy legyek.. Azért köszike a választ! :)
2015. márc. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!