Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Visszamenőleg meddig tudom...

Visszamenőleg meddig tudom lekèrdezni ügyfélkapun a tb. jogviszonyom?

Figyelt kérdés
Csak 2000-ig mutatja nekem. Attól tartok esetleg nem voltam bejelentve korábban, vagy csak onnantól él az elektronikus nyilvántartás és azért nem látom a korábbit?
2022. máj. 23. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Onnantól él az elektronikus nyilvántartás tudomásom szerint. Ha biztosra akarsz menni, kérj egy időpontot, menj be személyesen, szánd rá azt a fél órát.
2022. máj. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lekérdeztem a férjemét, neki 1992-től van felvezetve a nyilvántartásba. (előtte is dolgozott, csak máshol)
2022. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt írja a tájékoztatóban:

"Adatbázisunkkal kapcsolatos néhány fontos információ


1) Tájékoztatjuk, hogy jogszabályi rendelkezések alapján csak azokat a biztosítási jogviszonyokat tartjuk nyilván,amelyek már 1998. január 31-én fennálltak, vagy ezt az időpontot követően jöttek létre."


A férjemnek ez a munkaviszonya 19921001 és 20000315 között volt

2022. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. máj. 24. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!