Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit szólsz Kasza Tibiék...

Mit szólsz Kasza Tibiék cégének üzleti eredményéhez?

Figyelt kérdés
783 millió ft nyereséget könyveltek el a Manker Beauty nevű cégükben, közel 2 milliárdos forgalom mellett. Engem a forgalom annyira nem lep meg, hanem a nyereség, ami arra utalhat, hogy erősen túlárazottak a termékeik, illetve nagy árréssel terhelték meg a termékeiket. Amúgy zseniális ötlet volt a fogyókúrás challenge, és a Manker beauty termékek ilyen módon való bevezetése a piacra.

2022. jún. 4. 07:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Jól csinálták. Ha valami megvesznek x+3-ért akkor annyiért kell adni. Ez üzlet. Azért vállalkozunk, hogy legyen pénzünk. Aki nem akar sok pénzt, az ne vállalkozzon, hanem menjen el alkalmazottnak.
2022. jún. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Gratulálok neki, jól csinálta. Dolgoztam régen a kereskedelemben, mi is 25-30 százalékos árréssel dolgoztunk, ez teljesen normális szerintem. Én még soha nem sajnáltam olyantól a pénzt aki megdolgozott érte, felépített és/vagy kitalált valamit. A Kasza Tibit ha meglátom a képernyőn inkább átkapcsolok egy másik csatornára, mert egy pojácának tartom. De ettől függetlenül megérdemli a sikert.
2022. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Tisztelem, becsulom az ilyen vallakozokat. Hajra!
2022. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Manker Beauty :D

Ez is azt mutatja, hogy micsoda agyhalottakkal van tele az ország. Én azért nem tartok sehol, mert okos emberek a célcsoportom, Kasza meg a hervadt csaja pedig a hülyéket célozta meg, azért állnak ilyen jól. Jól csinálják, ügyesek!

2022. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jol csinalja, a buta embereken a legkonnyebb meggazdagodni.
2022. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

Mit sütsz kis szűcs, sós húst sütsz kis szűcs?


Ezt mondja ki Kasza Tibi!

2022. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A tipikus " ha nem lennének hülyék, az okosok éhen halnának", ebben csak annyi nem igaz, hogy Kaszát nem tartom egy lángésznek, mégis megcsinálta, látta,hogy Norbinak sikerült és miért ne
2022. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!