Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Polgár Árpádnak mekkora a...

Polgár Árpádnak mekkora a vagyona?

Figyelt kérdés
A top 100-ban nem szerepel a neve, pedig úgy tudom, kérkedik a vagyonával, tehát szerintem nem titkos az adat.

2022. jún. 7. 01:25
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
80%

a 100 leggazdagabba olyanok kerülnek be, akiknek olyan vállalat van a birtokukban, amik jelentősen hozzájárulnak a magyar értéklánchoz


az, hogy valakinek van néhány ilyen KFT-je még nem teszi olyan gazdaggá, hogy külön listába kellene gyűjteni a nevét

2022. jún. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Ha nem egyértelmű valakinek a kérdés, a konkrét összeget várom válaszba.

Azt gondolom, publikus az adat, de nem találom.

2022. jún. 7. 19:39
 13/34 anonim ***** válasza:
81%

beírod az e-beszamolo -ra a KFT nevét és megnézed, hogy mennyi eszközzel mennyi profitot csinálnak

ilyen egyszerű, ezt csinálja a forbes is


egyébként a polgár galériának 50 millió eszköze volt 2012ben, a cég pedig legalábbis papíron veszteséges volt

szóval ez azért nem azaz észveszejtő gazdagság


egyébként egy színész a pali, színjáték az egész ő pedig imád szerepelni

eljátszani a dúsgazdagot azzal a 2-300 millió forintjával

2022. jún. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem publikus feltétlen, de amúgy meg ahol van Rolls-Royce, Tesla, S Merci meg kitudja mennyi veterán, meg ingatlan, annak nem 200-300 milliója van szerintem.
2022. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy külföldi oldalakon 1-5 millió dollár közé becsülik, szóval ez 300 millió és 1,5 milliárd Ft között van kb.
2022. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%

" de amúgy meg ahol van Rolls-Royce, Tesla, S Merci meg kitudja mennyi veterán, meg ingatlan"


cselédandalítás

2022. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

14: Nem hát, 200 millió az 4 budapesti kislakás (35-55 nm) a drágább helyeken, és akkor az még csak annyi, amiben lakik a család, ha min. 4-en vannak. Tehát nem olyan 4 lakás, amiből bevétel van. Ha van még 4 ilyen lakás, az még nem fedezi a család megélhetését alapszinten.

Csak amit említettünk eddig, mijük van, 2-3 Mrd körül van már.

2022. jún. 8. 00:12
 18/34 A kérdező kommentje:

"beírod az e-beszamolo -ra a KFT nevét és megnézed, hogy mennyi eszközzel mennyi profitot csinálnak


ilyen egyszerű, ezt csinálja a forbes is"


Ingatlant nem cégen keresztül, hanem magánszemélyként érdemes kiadni. sokkal egyszerűbb és olcsóbb.

2022. jún. 8. 00:13
 19/34 A kérdező kommentje:

15: Köszi.

16: Szerintem azt bérelni érdemesebb pár napra csak.:)

Az csak viszi a pénzt, ha van.

2022. jún. 8. 00:14
 20/34 Meridián1 ***** válasza:
22%

3 milliárd Forintja biztos hogy van, pont tegnap adtam kölcsön Árpi bácsinak ennyit, vissza nem térítendőre segítség képpen, mert egy új órát szeretett volna venni.


Ez egy 3 milliárdot érő Rolex óra, ami még Saddam Husseiné volt.

Most mit csináljak ha megtetszett neki?

2023. aug. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!