Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Polgár Árpádnak mekkora a...

Polgár Árpádnak mekkora a vagyona?

Figyelt kérdés
A top 100-ban nem szerepel a neve, pedig úgy tudom, kérkedik a vagyonával, tehát szerintem nem titkos az adat.

2022. jún. 7. 01:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
50%
Költötted volna inkább valami humor továbbképzésre mert ez nagyon erőltetett.
2023. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Meridián1 ***** válasza:
0%

Az baj?

De legalább időt szántam rátok.


Amúgy Árpi bácsi bármelyik videója alatt megfilózhatjátok a vagyoni helyzetét, mindig olvassa a kommenteket, hátha válaszol.

2023. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ami erőltetett az messze van a jó humortól...
2023. aug. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Meridián1 ***** válasza:
0%

Nekem nem volt megerőltető, amúgy próbáltam a feldobott téma komolyságának megfelelően írni. Ha sikerült alulmúlni azt, akkor az számomra több mint dícséret.


De lehet neked van igazad és a poén pont annyit ért, mint amennyit fizettél érte.

Ezesetben javaslom menj el Janklovics Péter önálló estjére, az biztos nem lesz unalmas, de nincs is ingyen...

2023. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hát van ami ingyen se jó.....
2023. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Meridián1 ***** válasza:
36%
Mi volt az az életedben am ingyen nem tetszett, de ha fizettél érte, már nagyobb értékkel bírt?
2023. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
:D :D Most azon vagy fennakadva, hogy akkora " humort " írtál ami ingyen se humoros.
2023. aug. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 Meridián1 ***** válasza:
0%

Ha pl. nem érted a viccet, az ugye a te bajod.

Ennek két oka lehet: vagy túl alacsony az intelligenciád hozza, vagy túl magas, de egy biztos: Nem éred a viccet.


Pl. megpróbálhatnád a humor oldaláról megközelíteni a dolgokat.

Tehát ha már eleve humorosnak ítélted a hozzászólásomat, igaz annyi jelzővel hogy "erőltetett", miért írod most azt hogy nem is humoros?


Te mit tartassz viccesnek?

2023. aug. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Vagy te nem tudod elfogadni, hogy nem volt vicces, és ha nálad az erőltetett vicceset jelent az is a saját bajod.
2023. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
:D Akkor miről beszéltünk ha elején elfogadtad?
2023. aug. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!