Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A drágább webshopok hogyan...

A drágább webshopok hogyan tudnak működni?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem, hogy hogyan van vevőjük mikor van náluk több és olcsóbb webshop is? Árukeresőben is megjelenik hogy nem éppen olcsó, máshol olcsóbbak ugyanazok a termékek. Vagy jól felépített marketing és kész?

2022. jún. 19. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyosctermekek drágabbak, mást meg olcsóbban adnak...
2022. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert az emberek hülyék. 99% nem keres utána, hogy hol lenne ugyanaz olcsóbb, hanem megveszi az első helyen.
2022. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet más random boltban olcsóbb, de sokan inkább a 100% bevált helyeken vásárolnak, gond esetén lényegesen kevesebb macera, a random shop meg egyik napról a másikra megszűnhet. Gari esetén meg bukod is a dolgot. Én jártam már így, ezért nem szarozok pár ezer forint különbségen.
2022. jún. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Ez drágább cucc esetében érthető, telefont én se vennék noname boltból, de egy olcsó cucc ha Emagon 9000, noname helyen meg 7000,akkor ott veszem meg. Plusz az árukeresőben ott canak a megbízható plecsnik.
2022. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a vásárlók nem így működnek.


Ezzel az erővel mondhattad volna azt is, hogy ki az a hülye aki megvesz egy 40 milliós autót,a mikor 300e-ért is kap egy használtat.

2022. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5: Rossz hasonlat. 40 millióért nem ugyanolyan kocsit kapsz, mint 300 ezerért.

De ha már kocsi: ha ugyanannak a modellnek ugyanolyan felszereltségét (új kocsiról beszélünk) máshol megkapod 200 ezerrel olcsóbban, akkor igenis hülye vagy ha nem ott veszed.

2022. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy nagyon jól működő webshop az marketing + SEO

☺️

2022. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!