Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha adna az állam fixen annyi...

Ha adna az állam fixen annyi pénzt bármeddig amiből a rezsi + élelmiszerköltséged kijönne meg mondjuk + pár tízezer forint felmondanál és élnél abból?

Figyelt kérdés
Én azonnnal.
2022. jún. 22. 16:22
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondanék fel mert az az árszínvonal csökkenés amit ez okozna körülbelül fél év alatt ahhoz vezetne hogy ez a pénz semmire sem elég.
2022. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs miről beszélsz. Mi van? Az a kérdés hogyha fixen lenne ennyi segély, amiből meg lehet élni, elmennétek e rá?
2022. jún. 22. 16:26
 3/54 anonim ***** válasza:
100%

És ha tönkremegy a kocsi? A mosogató? Ha gyógyszer kell? Ha bébiszitter? Állatorvos?

Pár tízezer forintból nem tudsz annyit félretenni, hogy mindenre maradjon.

Ha örökre egészséges lennék, és semmi nem romlik el, azt mondom lehet elfogadnám. De így nem:)

2022. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy arról sincs fogalmad amiről te beszélsz.
2022. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:

3: Tudsz pénzt keresni alkalmi melóval nem? A kérdés arról szól hogyha fixen adnának ennyi pénzt felmondanál e.


Vagy itt mindenki nettó fél milliót kereső sikerember hogy szerinte ez nagyon kevés lenne?

2022. jún. 22. 16:30
 6/54 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem a kettő kizárja egymást, mármint csak az kapna segélyt, aki nem dolgozik.


De ha mellette lehet dolgozni, akkor egy ideig maradnék még a munkahelyen, mellette meg felvenném ezt, és csak később mondanék fel, mivel annyira még nem utálom a mostani munkahelyemet.

2022. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
100%
Azért éljek minimumon mert segélyt osztogatna az állam? Ennyi erővel most is mehetnék munkanélkülire mert 3 hónapig kb fizetne helyettem az állam. Csak semmi értelme otthagyni egy jólfizető melót ezért. De ahogy látom neked ez számít. Segíly legyen meg max alkalmi meló.
2022. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

Szerintem ha mindenféle munkavégzés nélkül adnának annyit amiből a rezsid meg az élelmiszköltség kijön, meg még marad is pár tízezer forint, az marha jó.

Sokan ennyiért DOLGOZNAK egész nap.


7: Viszont szabad lennél. Ez nekem elég sok mindent megér. Azt is hogy nem tudok orrvérzésig vásárolni.

2022. jún. 22. 16:35
 9/54 A kérdező kommentje:

Én arra vagyok kíváncsi hogy egy ilyen juttatásra ráharapnának e a magyarok, ennyi.


Szerintem nagyon sokan igen, rengeteg ember dolgozik köcsög helyeken, gyenge bérért.


Ennél még ez is sokkal jobb lenne. Még akkor is ha kicsit kevesebb pénzed van mert szabad vagy.

2022. jún. 22. 16:40
 10/54 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mondanek fel, hatalmasat csokkenne az eletszinvonalam, illetve a munkamat is szeretem, az egyik hobbim is egyben.
2022. jún. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!