Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha adna az állam fixen annyi...

Ha adna az állam fixen annyi pénzt bármeddig amiből a rezsi + élelmiszerköltséged kijönne meg mondjuk + pár tízezer forint felmondanál és élnél abból?

Figyelt kérdés
Én azonnnal.
2022. jún. 22. 16:22
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
#49 Mindössze annyi hogy mi nem siránkozunk, meg vegetálunk, hanem teszünk a boldogulásunkért. Pl. egyetemet végeztünk, képezzük magunkat. Pont ezért nem akarunk lópikula pénzért lábat lógatni.
2022. jún. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
91%
Aki létminimumon nem képes boldog lenni az tényleg nem érti az Élet értelmét, de sajnos sok létminimumon elő akik nem tudják, szintén nem boldogok és tudom, hogy az emberek hatalmas többsége ilyen. Anyagias világ ez sajnos. S nem kell rögtön olyan konzekvenciákat levonni, hogy akkor biztosan nincs diplomám mert van és nem is erről szólt a kérdés amit megválaszoltam. Na a 100.000-200.000 válasszal pedig megintcsak nem tudok egyetérteni... persze jó annak akinek itt van a határ. Nekem speciel nem lenne elég a 100 a kajára meg a rezsire a fiktív szituációt vázaló fenti kérdés pedig erről szólt.
2022. jún. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%

Na, világosíts fel minket, hogy hogy lehet a létminimumon boldognak lenni! Ahol sehova nem tufsz elmenni a barátaiddal, mert egy étteremre sincs pénzed, se gyereket nem tudsz vállalni, mert nem tudod eltartani, egy drágább könyvet nem tudsz megengedni magadnak, plusz jöhet a napi aggódás is azért, hogy éppen mi rohad le a lakásodban a mosogéptől kezdve a konyhaszekrényig, amire nincs pénzed javíttatni.

Lehet tolni az idealista vissza a természethez fuj kapitalizmus szöveget, de megnézném mennyire lennél boldog havi 100ezerrel. Vagy a letminimummal, mindegy a számok.

2022. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
Nem. Mi értelme lenne akkor az életnek? Nem sok.
2022. júl. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!